Yazılım

Sony SmartWatch 3 ile aksiyon kameralarını kontrol altına alın

“Camera remote control” uygulamasıyla Sony marka aksiyon kameraları, akıllı saat SmartWatch 3 üzerinden kontrol edilebilecek.

Sony SmartWatch 3 ile aksiyon kameralarını kontrol altına alın

Sony, aksiyon kameralarını uzaktan kontrol etme özelliği sağlayan “Camera remote control” uygulamasını yayınladı. Google Play Store’da yerini alan uygulama SmartWatch 3 akıllı saat aracılığıyla aksiyon kameraların kontrol altına alınmasını sağlıyor.

FDR-X1000V, HDR-AS200V, HDR-AS100V, HDR-AZ1, HDR-AS30V, HDR-AS20 model aksiyon kameralarla uyumlu uygulama sayesinde SmartWatch 3 üzerinden çekim açısını kontrol edilebiliyor. Yine video başlatma, video durdurma, zamanlayıcı ile fotoğraf çekme ve önizleme çekim modu sayesinde çekilen fotoğrafları görüntüleme kamera uygulamasının yetenekleri arasında yer alıyor.

1454423207_1.jpg1454423213_2.jpg

Sony SmartWatch 3 sahiplerinin uygulamadan yararlanabilmeleri için Android Wear 5.1.1 veya daha üzeri bir sürüme sahip olması gerekiyor. İlgili uygulamayı buradan indirebilirsiniz. 


 
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.