Yazılım

TicToc için TV reklamları yayınlandı

Hızla yükselmeye devam eden mesajlaşma uygulaması TicToc için Tv reklamları geldi.

TicToc için TV reklamları yayınlandı

WhatsApp'ın Facebook tarafından satın alınması ile diğer mesajlaşma uygulamaları daha çok ön planda olmaya başladı. Özellikle Whatsapp'ı satın almadan sonra kullanmak istemeyen kullanıcılar, yeni mesajlaşma uygulamalrının peşine düştü. Whatsapp'a alternatif en iyi mesajlaşma uygulamalrından biri olan Tictoc, size ücretsiz mesajlaşma ve konuşma imkanı sağlıyor. Kristal netliğinde bağlantı kalitesiyle tüm dünyadaki arkadaşlarınızla sesli arama yapabiliyorsunuz. Tictoc bu alanda rakiplerinden ses kalitesi farkıyla sıyrılıyor.

Şimdi bu mesajlaşma uygulaması için TV reklam filmleri yayınlandı. Aşağıda bu reklam filmlerinin videolarını izleyebilirsiniz.

Hocanın TicToc ile imtihanı:

Tictoclayanlar Kulübüne Sen de Katıl!


Yeni kullanıcı dostu tasarımıyla da ön plana çıkmayı başaran Tictoc'un ayırt edici özelliklerine bakacak olursak;

TictocBox;

TictocBox sizin yerinize mesajlaşmalarınızda kullandığınız resimleri, videoları ve diğer dosyaları kaydederek bilgisayarınızdan veya mobil cihazınızdan bunlara ulaşmanızı sağlıyor.

TicToc Kimliği;

Bu özellik size telefon numaranız görünmeden mesajlaşma imkanı sağlar. Telefon numaranız karşıdaki kişinin rehberinde bulunmuyorsa, onunla tictoc'tan karşılıklı ekleme yapsanız bile numaranızı görememektedir.

Bilgisayarınızdan cep telefonlarına mesaj;

Konuşmayı mobilde bırakıp, bilgisayara geçtiğinizde aynı yerden devam etme özelliğine sahiptir. Aynı zamanda mobile gelen bir video dosyasını yine bilgisayarda izleyebilme olağanına sahipsiniz.

Web Sürümü;

Masaüstü, tablet ve mobilde erişim kolaylığının yanı sıra tarayıcıda da kullanım hizmeti vermektedir. Oturum açıp buradan da mesajlaşmaya devam edebilirsiniz.


1392107447_ekran-resmi-2014-02-11-09.22.29.png 1392108041_ekran-resmi-2014-02-11-09.22.07.png

Tictoc'u kullanmak için;

iOS kullanıcıları

Android kullanıcıları

Masaüstü versiyonu

Web versiyonu

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.