Yazılım

Tüm dünyadan İnstagram'ın en iyi kareleri!

İşte o an dedirten bu kareler İnstagram'ın en çok beğenisini aldı!


Akıllı telefonların hayatımızdaki yeri ve önemi yadsınamayacak derecede artmaya başladı. Özellikle telefonlarımızla yaptığımız anlık çekimler profesyonel çekimler kadar büyük ilgi toplayabiliyor. Özellikle son zamanlarda yaptığımız çekimler üzerinde kısa süren değişiklikler yapmamıza imkan tanıyan İnstagram, sektöründe şüphesiz en çok kullanılan bir uygulama olarak kullanıcılarına hizmet vermeye devam ediyor.

Tüm dünyada aktif olarak 1 milyara ulaşan kullanıcı kitlesine sahip İnstagram'ın en iyi kareleri geçtiğimiz günlerde belirlendi. Birbirinden güzel enstantanelerin yer aldığı bu kareler görmeye değer nitelikte. Derlenen resimlerde İnstagramın en büyük topluluklarından Jessica Zollman ve Josh Riedel'in rolleri oldukça büyük. Favorilerine attıkları ve en fazla beğeniyi alan bu resimler oldukça yaratıcı ve göz kamaştırır nitelikte. Fazla zaman kaybetmeyelim isterseniz...
1374502642_513595424404f8d6bfd1ddde.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.