Turkcell, dijital iş ortaklarını bir araya getirdi!

Turkcell, katkı sağlayan şirketlerle bir araya gelerek dijitalleşme sürecinin yanı sıra iş ortaklığına getirdiği yenilikçi bakış açısını Dijital İş Ortakları Zirvesi'nde anlattı.

Turkcell, dijital iş ortaklarını bir araya getirdi!

Turkcell, düzenlediği Dijital İş Ortakları Zirvesi’nde ürün ve servislerinin geliştirilmesine katkı sağlayan şirketlerle bir araya gelerek dijitalleşme sürecinin yanı sıra iş ortaklığına getirdiği yenilikçi bakış açısını anlattı. 

Dijital operatör Turkcell’in bu yolculuktaki tüm paydaşlarının da hızlı aksiyonlar alabilmesinin öneminden bahsedildiği zirvede, şirketlerin kolaylıkla uygulamaya alabileceği Turkcell güvenli e-ticaret platformu öne çıktı. Bu platform sayesinde internet sitelerinde ve mobil uygulamalarda, ödeme altyapısından tek numara ile üyelik girişlerine ve BiP’ten çağrı merkezi hizmetine kadar bir dizi çözüm sunuluyor.

Turkcell, dijital iş ortaklarını bir araya getirdi! - Resim : 1

Zirvenin açılışını yapan Turkcell Dijital Servisler ve İş Ortaklıklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ayşem Ertopuz, müşterilerinin 1440 dakikasının her anında yanlarında olmak için çalıştıklarını belirterek şunları belirtti:

“Tüm alışkanlıklarımızın online ortamlara taşındığı günümüzde BiP, TV+, fizy, lifebox, Dergilik ve UpCall gibi uygulamalarımız sayesinde müşterilerimizle her geçen gün daha fazla temas halindeyiz. Amacımız 1440 dakikanın her bir anında onların yanında olmak. Bu dijitalleşmeyle birlikte internetten yapılan ticaret hacminin de son dönemde hızla arttığını gördük ve güvenli e-ticaret platformumuzu iş ortaklarımızın beğenisine sunduk.

Turkcell’in bu yenilikçi platformunu kullanan internet sitesi veya uygulamalara Yaani üzerinden kullanıcı trafiği yaratılmasıyla başlayan güvenli ticaret süreci, Paycell ile güvenli ödeme altyapısıyla son buluyor. Hızlı giriş teknolojisi ile telefon numarası kullanarak üyelik girişi ve BiP’ten 7/24 müşteri hizmetleri kanalı da güvenli ticareti oluşturan diğer önemli araçlar olarak dikkat çekiyor. ” dedi.