Yazılım

Turkcell'lilerin Cebindeki Koç: FitWell

Kısa süre önce formunu korurken teknolojinin gücünden faydalanmak isteyenler için geliştirilen akıllı bileklik T-Fit’i piyasaya süren Turkcell, şimdi de fit bir vücuda sahip olmak isteyenlere özel içerikler sunan yeni mobil uygulama FitWell’le işbirliği y

Turkcell'lilerin Cebindeki Koç: FitWell

Kısa süre önce formunu korurken teknolojinin gücünden faydalanmak isteyenler için geliştirilen akıllı bileklik T-Fit’i piyasaya süren Turkcell, şimdi de fit bir vücuda sahip olmak isteyenlere özel içerikler sunan yeni mobil uygulama FitWell’le işbirliği yapıyor. Turkcell, “Cebinizdeki Koç” FitWell’in “premium” üyeliğini özel tekliflerle müşterilerine ulaştırıyor. Sağlıklı ve zinde bir yaşamı hedefleyenler için geliştirilen ve“ücretsiz” ve “premium” üyeliklerle herkesin yararlanabildiği FitWell, kişiye özel beslenme ve egzersiz programlarını akıllı telefonunuza taşıyarak sizi daha enerjik bir yaşama davet ediyor.

Türkiye’den dünyaya yepyeni bir proje!

FitWell, sadece Türkiye’de değil dünyada fitness ve sağlıklı beslenmeyi tek bir uygulamada birleştiren kişiye özel spor ve sağlığın yeni adı ve adresi olmayı amaçlıyor. Apple’ın yeni tanıttığı iOS 8’deki Sağlık uygulamasıyla uyumlu çalışan FitWell, kendi alanında dünyadaki en gelişmiş örnekler arasında yer alıyor.

FitWell, uygulamaya girdiğiniz bilgileri baz alarak vücudunuzu analiz ediyor ve kendiniz için bir hedef belirlemenizi sağlıyor. Kilo vermeyi, kaslarını geliştirmeyi, vücudunu şekle sokmayı hedefleyen ve daha sağlıklı yaşamayı isteyen herkesin kolayca kullanabileceği bu mobil uygulama, size özel beslenme ve egzersiz programları hazırlıyor.

Turkcell’lilere özel FitWell ayrıcalığı!

1412838659_fitwell-1.jpg

Kasım ayında Android versiyonu da kullanıcılara sunulacak olan FitWell’i, dileyen herkes şu anda AppStore’dan “ücretsiz” yükleyerek kullanmaya başlayabiliyor. (http://trcll.im/fitwell) FitWell’i yükleyen herkes kişisel vücut analizi yapabiliyor, bir hedef seçebiliyor ve belirli sayıda egzersiz videosuyla sağlıklı bir yaşama doğru ilk adımlarını atabiliyor. İlk 3 ay boyunca sadece Turkcell’lilere sunulan “Premium üyelik” satın alındığında ise size özel hazırlanmış, hedefinize yönelik bir beslenme ve egzersiz programına sahip oluyorsunuz. Dilerseniz yüzlerce hareketten oluşan ana egzersiz programının yanı sıra tüm bölgesel ve tematik egzersiz programlarından da faydalanabilirsiniz. FitWell, bunlara ek olarak düzenli raporları, hatırlatmaları ve ipuçlarıyla sizi motive ediyor ve sizin gelişiminizi takip ederek size sürekli olarak yeni egzersizler sunuyor. Hedefinize ilerlerken geçtiğiniz tüm adımları gelişmiş log’lama sistemi sayesinde kaydedebiliyor ve kişisel gelişiminizi sürekli takip edebiliyorsunuz.

Aylık 9.99 TL’ye ya da yıllık abonelik taahüdüyle ayda 4.99 TL karşılığında alınabilen Premium paketten ilk 3 ay sadece Turkcell’liler faydalanabilecek. Dileyenler ise 55 TL’lik peşin ödeme karşılığında bir yıllık FitWell Premium üyelik ayrıcalığına sahip olabiliyor.

FitWell’in antrenör kadrosu adeta yıldızlar takımı!

1412838680_fitwell-3.jpg

Milli Sporcular, usta antrenörler ve uzman diyetisyenden oluşan FitWell ekibi, hedefinize ulaşmanız için sizinle birlikte hareket ediyor. A Milli Futbol Takımı Performans Antrenörü ve FitWell Koçu Muratcan Üner, tanınmış Fitness koçları Murat Bür ve Burcu Kuş , Milli Basketbolcu Doğuş Balbay ve Hırvat Milli Basketbolcu Antonija Misura ile Uzman Diyetisyen FitWell Beslenme Koçu Cenk Özyılmaz uzman bilgi ve önerileriyle 7/24 sizinle!

FitWell’in fark yaratan özellikleri

1412838693_fitwell-2.jpg

iOS8 Sağlık Uygulaması Desteği: Farklı sağlık ve fitness uygulamalarının ve giyilebilir cihazların oluşturduğu bilgiler kişisel hedefe uygun olarak FitWell üzerinden takip edilir.

Ücretsiz FitWell Analizi: FitWell, öncelikle vücut yapınızı değerlendirir ve size en uygun hedefi belirler. Kişisel alışkanlıklarınızı, genel sağlık durumunuzu ve yaşam biçiminizi değerlendirerek kapsamlı bir vücut sağlığı analizi yapar.

Kişiye Özel Beslenme Programı: Hedefiniz, tercihleriniz ve vücut analiz sonucunuza göre Fitwell, Türk ve dünya mutfaklarından 1000’in üzerinde besin seçeneğiyle, sadece size özel bir beslenme programı oluşturur.

Kişiye Özel Egzersiz Programı: Gücünüzü test ederek, seviyenize ve hedefinize en uygun egzersiz programını oluşturan FitWell, ilerlemenizi her gün takip eder. Sizinle beraber programın zorluk seviyesi değişir ve içeriği sürekli gelişir. FitWell egzersizleri için herhangi bir ekipmana veya spor salonuna ihtiyacınız olmaz.

HD Egzersiz Videoları: 300’ün üzerinde hareket, sınırsız egzersiz kombinasyonu ve sürekli yenilenen tematik programlarıyla FitWell her seviyeye hitap eder. HD kalitesindeki egzersiz videolarını Milli Sporcular ve usta antrenörlerden oluşan FitWell eğitmenleri canladırıyor. FitWell egzersizleri Apple TV aracılığı ile televizyondan ve diğer büyük ekranlardan izlenebilir.

Müzik Çalar: FitWell’in gelişmiş müzikçalarıyla, egzersizlerinizi yaparken FitWell müziklerini ya da telefonundaki başka bir müzik uygulamasından dilediğiniz müziği dinleyebilirsiniz.

Log’lama: Hedefinize ulaşmanız için geçtiğiniz aşamaları yakından takip etmenizi sağlar. Yürüdüğünüz mesafe, içtiğiniz su, yediğiniz yemek, yaptığınız aktivite ve tamamladığınız egzersiz gibi birçok davranışı pratik loglama özelliği sayesinde kolayca takip edebilirsiniz.

Adım Sayar: FitWell gün boyu attığınız adımları başka hiçbir cihaza ihtiyaç olmadan otomatik olarak takip eder. Yaptığınız diğer aktiviteler ve tamamladığınız egzersizlerle beraber yaktığınız aktif kalori miktarını hesaplar ve raporlar.

Raporlar: Günlük, haftalık ve aylık raporlar sayesinde hedefe ne kadar yaklaştığınızı görür ve performansınızla ilgili daha detaylı bilgi alırsınız.

Hedefe Özel İçerikler: FitWell hedefenize yönelik bilgi, tavsiye, ipuçları, trendler ve aktivitelerle ilgili zengin içerikleri düzenli olarak paylaşır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.