Yazılım

Ücretsiz Antivirüs programları - 2017

Ücretsiz Antivirüs programlarını sizler için bir araya getirdik. Eğer Windows PC'nizi tehditlere karşı korumak istiyorsanız, en iyi ücretsiz antivirüs listemize göz atmalısınız.


Ücretsiz antivirüs uygulamaları çoğu Windows PC’nin olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Premium sürümlerinin yanında kullanıcılara sadece temel koruma sunan ücretsiz antivirüs yazılımlarını sizler için bir araya getirdik. Eğer antivirüs yazılımına para vermek istemiyorsanız, işte karşınızda ücretsiz antivirüs programları!

Avast Free Antivirus

Ücretsiz antivirüs yazılımları arasında oldukça popüler olan Avast Free Antivirus, Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista sürümleri ile uyumlu olması ile hem yeni hem de eski nesil işletim sistemlerine destek veriyor.

Gerçek zamanlı koruma sunan Avast Free Antivirus, virüslere karşı koruma sunmanın yanında, evağını güvenlik açıklarına karşı tarama, internet tarayıcısına yerleşen zararlı yazılımlara temizleme ve internet şifrelerinizi koruma özelliklerini sunuyor.

1485160467_ucretsiz-antivirus-programlari.png

Avast Free Antivirus, düşük RAM tüketimi ile bilgisayarı yormuyor.

Avast Free Antivirus yazılımını indirmek için tıklayın


AVG AntiVirus FREE

AVG’nin ücretsiz olarak sunmuş olduğu AVG AntiVirus FREE yazılımı, Virüsleri, casus yazılımları ve diğer kötü amaçlı yazılımları engellemenin yanında; Link Protection özelliği ile Web, Twitter ve Facebook bağlantılarını tarıyor.

AVG AntiVirus FREE ayrıca PC’deki performans sorunlarını tarıyor ve gerçek zamanlı güvenlik güncelleştirmelerini sizlere sunuyor.

1485160484_ucretsiz-antivirus-programlari-2.png

Sadece korumaya yönelik bir antivirüs yazılımı tercih etmek isterseniz AVG AntiVirus FREE yazılımını deneyebilirsiniz.

AVG AntiVirus FREE yazılımını indirmek için tıklayın

Bitdefender Antivirus

Bitdefender Antivirus yazılımı diğer ücretsiz antivirüs uygulamalarına göre daha fazla seçenek sunuyor. 

Bitdefender Antivirus; 

Virüs Tarama ve Temizleme özelliği ile; isteğe bağlı ve erişim esnasında tarama ve güçlü tarama motorları ile tüm virüslerin tespit edilmesini ve kaldırılmasını sağlıyor. 

Aktif Tehdit Kontrolü özelliğiile; etkin uygulamalarınızı yakından takip ediyor ve buna göre otomatik kararlar veriyor. Bitdefender Antivirus, şüpheli bir şey algıladığında anında harekete geçiyor.

1485160454_1.png

Anti-Kimlik Avı özelliği ile; internet şifreleriniz ve kredi kartı numaralarınızı hackerlara karşı koruyor.

Anti-dolandırıcılık özelliği ile; gelişmiş filtreleme sistemi sayesinde kumarhane, porno siteleri ve sizi aldatmaya yönelik web sitelerini ziyaret etmek istediğinizde Bitdefender devreye giriyor ve bunları engelliyor. 

Bitdefender Antivirus yazılımını indirmek için tıklayın

Avira Free Antivirus

Avira Free Antivirus, Windows PC’nizi virüslere, truva atlarına ve zararlı yazılımlara karşı korumanın yanında bulut teknolojisi sayesinde, bilinmeyen dosyaları gerçek zamanlı olarak malware ve virüsleri çin hızlı bir şekilde tarıyor. 

1485160430_home-featured-image-3.png

Avira Free Antivirus ayrıca; güvenli gezenti özelliği ile zararlı yazılımların yer aldığı web sitelerini daha yüklenmeden önce engelliyor. PUA kalkanı olarak isimlendirilen Avira’nın teknolojisi ile zararlı yazılımların gizlendiği uygulamalar tespit ediliyor ve otomatik olarak tehditler ortadan kaldırılıyor.

Avira Free Antivirus yazılımını indirmek için tıklayın

Comodo Antivirus

Comodo'nun Host Intrusion Protection System (HIPS) özelliği ile birlikte kullanılan Savunma+ teknolojisi, geleneksel kara liste programlarının ötesine geçiyor. Şüpheli bir dosya türü ilk kara listeden kaçabilse bile Comodo'nun Savunma teknolojisi, Sandbox ortamında çalıştırılacak bilinmeyen ve potansiyel olarak tehlikeli bir dosyayı izole ediyor. 

Korumalı Alan teknolojisi, karantinaya alınmış bir bölgedeki tehditleri tedavi ederken kullanıcıyı kesintisiz çalışmaya devam etmeye yardımcı oluyor. 

1485160415_mac-antivirus.png

Comodo Antivirus, gerçek zamanlı koruma sunarak virüslerin bilgisayara buluşmasını önlüyor. Oldukça hızlı bir virüs tarama opsiyonu sunan Comodo Antivirus yazılımı, otomatik güncellemeler sunarak, virüs veri tabanının sürekli güncel olmasını ve bu sayede yeni tehditlere karşı bilgisayarınızı koruma imkanı sunuyor.

Comodo Antivirus yazılımını indirmek için tıklayın
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.