Yazılım

Viber, BlackBerry ve Windows Phone 7 için Beta sürümlerini yayınlıyor.

Viber farklı platformlara açılıyor. BlackBerry ® ve Windows Phone 7 için Beta sürümlerini yayınlıyor.

Viber, BlackBerry ve Windows Phone 7 için Beta sürümlerini yayınlıyor.


Yüksek kullanıcı talebi dolayısıyla, Mobil VoIP ve mesajlaşma öncüsü Viber uyumlu çalıştığı platformları iki katına çıkarıyor ve milyonları özgürce bağlanmaya davet ediyor.

1336493389_7.png
Viber, ücretsiz HD kalitesinde telefon görüşmeleri, metin ve fotoğraf mesajlaşma hizmetleri sunan lider mobil iletişim platformu, bugün BlackBerry Beta ve Windows Phone 7 Beta sürümlerini piyasaya sürdüğünü duyurdu.Viber, Facebook ve Twitter üyelerinden özellikle BlackBerry ve Windows Phone gibi fraklı platformlara açılması konusunda ciddi bir talep gördü. Şirket uygulamanın çok çeşitli platformlarda mümkün olduğu kadar çok kullanıcıya ulaşmasını sağlamak için çalışıyor.

1336493154_vibercomments.jpg

Talmon Marco, Viber Kurucusu ve CEO'su "İnternet bağlantınız olduğu takdirde, ücretsiz, yüksek kaliteli iletişimi deneyimleyebilmeniz gerektiğine inanıyoruz ve Viber var olan tüm mobil ürün kullanıcılarının birbirleri ile iletişim kurmalarını sağlamak için bunu yapmaya çalışıyor. "dedi. "BlackBerry ve Windows Phone 7'yi büyüyen uyumlu platformlar listemize ekleyerek milyonlarca yeni Viber kullanıcısı için evrensel bir mesajlaşma deneyimi sağladığımız için mutluyuz. " diye ekledi.

1336493434_2.png

Viber başlangıç olarak, hem BlackBerry Beta hem de Windows Phone 7 Beta sürümlerinde kullanıcılarının birbirlerine metin ve yüksek kaliteli fotoğraf mesajları göndermelerini ve konum paylaşımı yapmalarını sağlayan Viber mesajlaşma özelliğini sunacak. Viber cihazların arayüzü ile mükemmel bir uyum sağlayarak kullanıcıların bir "arkadaşlık isteği" sürecinden geçmesine gerek kalmadan anında telefonunda Viber yüklü mevcut kişileri tanımlar. Tam sürüm yakında HD kalitesinde ücretsiz sesli görüşme özelliği de dahil olmak üzere her iki platform için Viber kalite ve standartlarına uygun olarak piyasaya sürülecek.

1336493486_4.png

Her ay Viber kullanıcıları 1 milyar dakikadan fazla konuşmakta ve 1 milyardan fazla mesaj yollamaktadırlar. Kullanıcılar neredeyse yolladıkları mesajların 10%'unda konum paylaşımı yapmayı tercih etmektedirler. Viber kullanıcıları dünya çapında her gün 7 milyondan fazla arama yapmakta ve günde 40 milyondan fazla mesaj yollamaktadırlar.

1336493469_5.png

Viber'ın BlackBerry Beta sürümü tüm OS 5 ve üzeri BlackBerry cihazları için BlackBerry App World'de ve ya http://www.viber.com/blackberry adresinde bulunmaktadır.

1336493536_6.png

Viber'ın Windows Phone 7 Beta sürümü tüm Windows Phone 7 cihazları için Windows Phone Marketplace'de veya http://www.viber.com/wp7 adresinde bulunmaktadır.

Yorumlar
Blackberry icin viber uygulamasi arama yapmiyor.
Cevapla
oğuzhan
Blackberry için full sürüm ne zaman gelecek arama yapamadıktan sonra viber bir işe yaramaz blackberry için zaten whatsapp var ama konuşma yapılabilen hali gelirse gerçekten çok iyi olur
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.