Yazılım

WhatsApp'a tablet versiyonu da dahil birçok yeni özellik geliyor!

WhatsApp'a tablet versiyonuda dahil birçok yani özellik geliyor!

WhatsApp'a tablet versiyonu da dahil birçok yeni özellik geliyor!

Ünlü mesajlaşma uygulaması WhatsApp, tabletler için de optimize edilmiş bir versiyonu da dahil olmak üzere birçok yeni özelliği gün ışığına çıkarmak için hazırlanıyor.

Aslında, büyük ekran için optimize edilmiş WhatsApp sürümü kullanıcıların çok uzun süredir beklediği birçok yeni özelliklerden sadece biriydi. Ancak Whatsapp bir tablet sürümünü kullanıcılarına sunacak gibi görünüyor. Ayrıca akıllı telefonlar için klasik versiyonuna bir dizi yenilik eşlik edecek.

1401976046_whatsapp.jpg

İddia edildiğine göre 400 milyon kullanıcıya sahip uygulamaya yeni gelen özellikler aşağıdaki gibi olacak:

  • Snapchat gibi temizleme özelliği:  İddiaya göre kullanıcı, görüntünün kaldırılması gereken süreyi ayarlayabildiği SnapChat benzeri bir özellik alabilir.
  • Gece Modu:  Kullanıcıların gözlerinin zarar görmesini engelleyecek olan ve mevcut tasarıma göre çok daha karanlık bir sürümünü etkinleştirmek için izin verecek bir özellik olabilir.
  • iOS 8 hızlı cevap:  WhatsApp’a eklenen ilk uygulamalardan biri de, iOS 8 "Hızlı Cevap" özelliği için destek olacak.

    Tüm bu özellikler dahil olmak üzere önümüzdeki WhatsApp güncellemede ayrıca uzun zamandır beklenen VOIP Call özelliği kullanıcılara Şebeke veya Wifi üzerinden telefon görüşmeleri yapmak için izin verecek.Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.