Yazılım

WhatsApp'da görüntülü sohbet kolaylaştı

Güncellenmiş UI, Android kullanıcılarının WhatsApp'da görüntülü sohbet etmesini kolaylaştırıyor.


WhatsApp, geçtiğimiz Kasım ayında görüntülü görüşme özelliğini kullanıcılarına sunmuştu. Uygulama şu anda ortalama 340 milyon dakika video görüşmesi gerçekleştiriyor. Mesajlaşma uygulamasında, her gün yapılan ortalama 55 milyon video görüşmesi var. Bu uygulama, Facebook tarafından 2014 yılında 21 milyar dolardan fazla bir fiyatla satın alınmıştı. WhatsApp'ın sesli ve video çağrıları dünya genelinde ücretsiz olarak sunuluyor.

1494314291_wh.png

Yeniliklerine ara vermeden devam eden WhatsApp şimdi de, Android kullanıcılarının güncellenmiş bir kullanıcı arayüzü sayesinde görüntülü sohbet başlatmalarını kolaylaştırdı. Ekranda basit bir dokunuşla görüntülü sohbet başlatan özel bir video arama düğmesi mevcut. Ve unutmayın ki WhatsApp uçtan uca şifrelemeye sahip. Böylece aramalarınız ve mesajlarınız sizinle konuşmanın diğer ucundaki kişi arasındadır. WhatsApp bile mesajlarınızın okuyamaz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.