Yazılım

Whatsapp'ta gönderdiğiniz mesajın okunup okunmadığını artık bileceksiniz

Whatsapp'a gönderdiğiniz mesajın okunup okunmadığını görebileceğiniz bir özellik eklendi.

Whatsapp'ta gönderdiğiniz mesajın okunup okunmadığını artık bileceksiniz

Popüler mesajlaşma uygulaması Whatsapp, bugün beşinci yılını kutluyor. Uygulamaya beşinci yılında yararlı bir özellik eklendi. Bundan sonra yazdığınız mesajın karşı taraftan okunup okunmadığını öğrenebileceksiniz.

Eğer gönderdiğiniz mesajın yanında bir çift mavi onay işareti görürseniz mesajınız karşı taraftan okunmuş demektir. Bir grup sohbetinde ise bir kişi okuduğu takdirde onay işaretleri maviye dönüşüyor.

Gönderdiğiniz herhangi bir mesaj hakkında bilgi almak için ise daire içinde i harfi bulunan simgeye dokunacaksınız. Böylece mesajın ne zaman teslim alındığından gönderildiğine kadar tüm bilgileri görebilirsiniz. Bu bilgileri gönderdiğiniz fotoğraf, ses dosyası ve videolar içinde geçerli.

Eğer mesajlarınızın altındaki onay işaretleri mavi değil ise endişelenmeyin. Bu durum alıcının mesajınızı henüz okumadığını veya uygulamanın eski bir sürümünü kullandığını gösterir.

 WhatsApp İndirme: (Android|iOS|WindowsPhone|BlackBerry10)

Peki WhatsApp’ın bu özelliğini beğendiniz mi?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.