Yazılım

WhatsApp'ta 'son görülme' nasıl kaldırılır?

Whatsapp'ta son görülme saatinizi kimse görmesin ister misiniz?

WhatsApp'ta 'son görülme' nasıl kaldırılır?

Popüler ücretsiz mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ın özelliklerinden biri de karşıdaki kişinin en son ne zaman aktif olduğunu anlayabileceğiniz son görülme saatinin gösterdiği özelliktir. Bildiğiniz gibi “son görülme” özelliği, mesajlaşma kısmına girdiğinizde kişinin adının hemen alt kısmında bulunur.

Son görülme saati özelliği ile kişinin çevrimiçi olmadığı zamanlarda en son ne zaman aktif olduğunu görebiliyorsunuz. Ancak bu durumu gizlemek isteyenlerde olabilir.

Eğer WhatsApp’ta en son ne zaman aktif olduğunuzun görülmesini istemiyorsanız, Ayarlar’dan bunu kaldırabilirsiniz. Bunun için Whatsapp > Ayarlar > Hesap > Gizlilik > Son Görülme seçeneklerinden Herkes, Kişilerim ve Hiç kimse şıklarından birini seçebilirsiniz.

Bu yöntemle son görülme saatinizi kaldırabilirsiniz ancak sizde karşı tarafın son görülme saatini kendinizinkini açık yapmadıkça göremezsiniz.

1412251137_screenshot2014-10-02-14-27-22.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.