Yazılım

Windows 10'a ücretsiz olarak geçiş yapmak hala mümkün!

Windows 10'a geçiş yapmadıysanız ve kararınızdan pişmansanız, bu yöntemi kullanarak Windows 10'u hala indirebilirsiniz.

Windows 10'a ücretsiz olarak geçiş yapmak hala mümkün!

Microsoft'un en yeni işletim sistemi olan Windows 10, tam bir sene ücretsiz olarak kullanıma sunuldu. Bu süreçte işletim sistemini indiren herkesin Windows 10'a ücretsiz olarak devam edebileceğini söyleyen Microsoft, işletim sisteminin geçtiğimiz Cuma gününden itibaren ücretli olacağını açıkladı. Eğer Windows 10'a geçiş yapmadığınız için pişmansanız ve artık 120 dolar fiyata sahip olan işletim sistemi satın almayı düşünmüyorsanız, Windows 10'u ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir yol hala var.

Microsoft, yardımcı teknolojiler kullanan kişiler için Windows 10'un ücretsiz indirilebileceği son tarihin ileriye taşındığını duyurdu. Buradaki linkten ulaşabileceğiniz indirme sayfası, sadece yardımcı teknolojiler kullanan kişiler için özelleştirilmiş olmasın rağmen Microsoft, indirme işlemi sırasında herhangi bir yardımcı teknoloji kullanıp kullanmadığını kontrol etmiyor. Yani Windows 10'u indirmek istiyorsanız, Microsoft bu boşluğu fark edene kadar zamanınız var.

1470068485_screenshot40.0.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.