Yazılım

Windows 8'e indir kur sistemi

Windows 8 ile 'Windows CD'si tarihe karışabilir.


Microsoft, büyük bir merakla beklenen Windows 8'in nasıl yükleneceğine dair ilginç bir bilgi verdi. 2012'nin ikinci yarısında piyasaya sürüleceği kesinleşen Windows 8, İnternet'ten indirilip USB bellek ya da DVD/Blu-ray içerisine aktarılarak yüklenebileceği bilgisini verdi.

Microsoft'un verdiği bilgiye göre Windows 8 kurulumunu yapacak bir USB bellek hazırlamak için 3GB ve üzeri depolama alanına sahip flash belleğe sahip olmamaız yeterli olacak. Flash belleği bilgisayarımıza takıp Windows 8 kurulum USB'si hazırlamaya başladığımızda, 11 adımlık bir işlemle kurulumu tamamlayabileceğiz.

Bu doğrultuda Microsoft, DVD ve Blu-ray gibi hammadde sarfiyatına yol açan veri çözümleri yerine bulut bilişim ve USB bellek aracılığıyla maksimum verimlilik sağlamayı hedefleyecek. Tabii ki bu durumun Windows 8'in maliyetini azaltması da (dolayısıyla kar oranını arttırması) sözkonusu olabilir.
Yorumlar
Misafir
Hayır şuan developer sürümün'de. Biz geliştiriciler için yayınlanan bir sürüm mevcut
Cevapla
Misafir
Windows 8 zaten cıkmamışmıydı. Okulda birkaç arkadaşım windows 8 den bahsediyolarda. Teknolojioku : Developer sürümü yayınlandı sadece
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.