Yazılım

Windows 8'in kısa yolları ortaya çıkıyor!

Windows 8 tüketici önizleme sürümündeki kısayollar neler mi? Detayları okuyun..

Windows 8'in kısa yolları ortaya çıkıyor!

Geçtiğimiz haftalarda Barselona'da MWC 2012 fuarında Microsoft bir süpriz yaparak Windows 8'in tüketici önizleme sürümünü (Consumer Preview) biz değerli kullanıcılara tanıtmıştı.

Tüketici önizleme sürümü tanıtıltı tanıtılmasına, hatta saatler geçmeden yeni sürümün indirme bağlantıları resmi olarak Microsoft Windows'un sitesine yayınlandı fakat yeni Windows 8 Consumer Preview'in kullanımına alışılamadı. Getirdiği yeni metro arayüz onca yıllık Windows kullanıcılarına biraz tuhaf geldi.

Diğer taraftan Windows'un yıllarca kullanmaya alışık olduğumuz kısayolları da değişime uğradı. İşte tam bu noktada internette Windows 8 Consumer Preview için yer alan Mouse kısayollarını gösteren güzel bir videoyu sizler için paylaşacağız.Windows 8 tüketici önizleme sürümünü kullanıyor ve tuş kombinasyolarının tamamını öğrenmek istiyorsanız,  buradan indireceğiniz liste ile hepsini görebilirsiniz. Şunu hatırlatmak fayda var, kombinasyonların tanımlarının hepsinin İngilizcedir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.