Yazılım

Yandex Navigasyon çok yakında Türkiye'de!

Dünya devi Yandex, Türkiye için yeni yatırımını açıkladı!

Yandex Navigasyon çok yakında Türkiye'de!

Yandex, Türkiye'ye yaptığı yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Son hizmeti Yandex Navigasyon geçtiğimiz saatlerde Yandex tarafından açılan web sitesiyle tüm dünyaya duyuruldu. Çok yakında web tabanlı hizmetinin yanı sıra mobil dünya ile birlikte App ve Google Play Store raflarındaki yerini alacak olan Yandex Navigasyon'un müjdesi verildi.

Türkiye’nin ilk gerçek zamanlı trafik bilgisi veren navigasyon uygulaması Yandex.Navigasyon çok yakında ücretsiz olarak indirilmeye sunulacak. Google'ın geçtiğimiz yıllarda sözünü verdiği, Panaroma haritalar özelliğini çok önceden davranarak Türkiye'ye getiren Yandex, anlaşılan bir çok sektörde Google'ı sırt üstü bırakmaya devam edecek.

1378121524_untitled-8.jpg

Şimdiki hedefi navigasyonlar olan Rusya'nın dev arama motoru Yandex, Google'ın Türkiye pazarını geri plana atmasını fırsat bilerek geniş yelpazede sunduğu hizmetlerini tanıtmaya devam ediyor. Son 2 yılda yaptığı hizmetlere baktığımızda muhteşem bir gelişme gördüğümüz Yandex yeni projeleriyle Türkiye'ye ışık tutmaya devam ediyor.

Siz de Yandex Navigasyon'u ilk kullananlarda olmak istiyorsanız, hemen tıklayın, navi.yandex.com.tr'dan yerinizi ayırtın.

Yorumlar
Misafir
hadi bakalım
Cevapla
Misafir
yandex kullanılmayı hakkediyor türkiye verdiği degerle
Cevapla
Misafir
Yandex kesinlikle hızlı ilerliyor.
Cevapla
Misafir
Büyük ihtimal çevrimdışıda olur gibime geliyor
Cevapla
Misafir
cok iyi olur.keske cevirimdisida olsa o zaman rusyaya devam
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.