Yazılım

Yeni Google Chrome geliyor!

Google Chrome bomba gibi geliyor!


Google web tarayıcısı Chrome'un yeni versiyonunu yepyeni özelliklerle yayınlayacak. Video ve metinler üzerindeki serbest yeteneklerden, tasarımına ve fonksiyonelliğine kadar, bir çok özellikle gelecek. Ayrıca Google daha hızlı bir tarayıcıyla karşımızda olacak.

Chrome'un web tarayıcılığından video oynatıcı programlara doğru kaydığı da düşünülüyor fakat sistem etkileyici ve tasarım çok fonksiyonel olacak. Android telefonlar için de yayınladıktan kısa bir süre sonra güncellemesinin gelmesi bekleniyor.

1349513124_google-chrome-wallpaper.jpg

Ayrıca Google'ın yeni Chrome tarayıcısını Microsoft'un Windows 8 tanıtımlarıyla birlikte yapacağı konuşuluyor. Ayrıca Google Chromebook ile birlikte karşımızda olacak. Eğer Chrome kullanıyorsanız, ayrıca Android cihazınız varsa ve hatta Gmail kullanıyorsanız Chromebook tam size göre olacak. Google bir çok değişikliği kullanıcılar Chrome sürümlerini yükledikten sonra, online olarak yapmayı düşünüyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.