Yazılım

Yeni nesil iTunes’in ihtiyacı olanlar

Apple iTunes Store’a nelerle gelmeli?

Yeni nesil iTunes’in ihtiyacı olanlar

iTunes ilk olarak bundan 10 yıl önce kullanıcıyla buluşmuştu. İlk olarak iPod’larda çalışan markette sadece müzik varken hiçbir problem yoktu. Yazılım iyi, kurulum kolay ve kullanımı kolaydı. Daha sonra müziklere videolar, sesli kitaplar ve şimdi de uygulamalar eklendi.

Giderek büyüyen ve hiti artan iTunes’in şimdilerde daha farklı ve kolaylaştırıcı bir konsepte ihtiyacı var gibi görünüyor. Bugün iTunes işe yaramaz demiyoruz, sadece iyi iş görmüyor diyebiliriz. Aslında olabildiğince uzak kalmaya çalışıyoruz.

1367120740_itunes06610x407-1.jpg

iTunes 11 eski görünümü ve yazılımıyla temel bir değişikliği hak ediyor. Hem yazılımsal olarak hem de tasarım olarak. iTunes’i tekrar sevebilir miyiz?

1367120767_itunes11-10610x441.jpg

2013 yılındaki bulut depolama sistemleri ve medya paylaşımlarının kolaylığı iTunes’ten uzaklaşmaya yardımcı oldu. Ancak iTunes’in tek ihtiyacı olarak daha basit, yardımcı ve güzel bir tasarımla gelmesi olacak. Yük olmak yerine yükünüzü hafifletmeli diye düşünüyoruz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.