Yazılım

Yeni Skype ile Facebook' u yönetebileceğiz!

Geçtiğimiz ay Microsoft, Facebook ve Google' ın büyük bir çekişme ile satın almaya çalıştıkları Skype sonunda Microsoft' un olmuştu


Geçtiğimiz ay Microsoft, Facebook ve Google' ın büyük bir çekişme ile satın almaya çalıştıkları Skype sonunda Microsoft' un olmuştu.

Microsoft yönetim değişikliğine giderek bazı yöneticileri işten çıkardı ve Skype' a yeni özellikler katmak için kolları sıvadı. Microsoft satın alma çekişmesindeki rakibi Facebook' a bir teklifte bulundu.

1308686189_skypefacebook.jpg

Skype 5.5 beta ile gelen yeni özellikler arasında, artık kullanıcılar Skype üzerinden Facebook hesaplarını yönetebilecekler. Yani herhangi bir tarayıcı kullanmadan Skype programı üzerinden tüm Facebook işlemlerinizi yapabileceksiniz.

Ayrıca Facebook üzerindeki arkadaşlarınıza program aracılığı ile SMS atabileceksiniz.

Yazılım devi olan Microsoft şüphesiz ki Skype' ı sürekli olarak güncellemeye devam edecek ve yeni özellikler kazandıracaktır. Ama umuyoruz Microsoft Skype' ı Skype olmaktan çıkarıp, kullanışsız bir program haline getirmez.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.