Yazılım

Yeni Yahoo! Mail açıklandı!

Yahoo! Mail yeniden tasarlandı.

Yeni Yahoo! Mail açıklandı!

Yahoo! Mail kullanmak isteyenler için harika bir haber yeni bayan CEO'dan geldi. Yahoo'nun CEO'su Marissa Mayer yaptığı açıklamada, Yahoo! Mail, şimdi Android, iOS, Windows 8 ve web genelinde mevcut. Uygulama daha hızlı ve daha kolay bir şekilde kullanılabilir dedi.

Yeniden tasarlanan Yahoo! Mail kullanıcılarına artık e-posta yoluyla birbirlerine ulaşması için daha hızlı kullanılabilir. Ayrıca gelen kutusu daha sezgisel ve gezinmek için daha kolay tasarlanmış.

1355297668_yahoo-mail.jpg

Yahoo! Mail'de artık cihaz ve platformlar genelinde tutarlı bir görünüm ve his vardır. Ceo Marissa Mayer açıklamasında şunları dile getirdi:

"E- posta nihai olarak günlük alışkanlıktır. Genellikle bizler yatmadan önce ve sabah kalktığımızda ilk kontrol ettiğimiz şey maillerimizdir. Peki neden? Bu iletişimin en basit ve en temel biçimlerinden olduğu için. Yahoo! Mail, bizim günlük hayatımızın önemli bir parçası olduğu için birkaç iyileştirmeler yapıyoruz" dedi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.