Galaxy S8'e, iPhone özelliği!

Samsung Galaxy S8 ile yepyeni bir ekran teknolojisi mi gelecek? Galaxy S8 ekranında hangi teknoloji kullanılacak?

Samsung’un sıradaki amiral gemisi Galaxy S8 ile ilgili sızıntı ve söylentilerin ardı arkası kesilmiyor. Samsung, önümüzdeki yılın ilk aylarında donanım ve tasarım açısından radikal değişikliklere gideceği Galaxy S8 ve Galaxy S8 Edge’i resmen ilan edecek.

Samsung Galaxy S8 ile Force Touch özelliği gelebilir.

Samsung, Galaxy S7 ekranında Galaxy S6’daki zayıf noktaları ortadan kaldırarak daha iyi bir ekran sunmuştu. Şirketin Galaxy S8’de daha da gelişmiş bir ekran kullanması bekleniyor.

Yeni gelen bilgilere göre Samsung, Galaxy S8’de basınca duyarlı Force Touch özelliğini kullanacak. Bu sızıntının Samsung’a yakın birkaç kaynaktan geldiği iddia ediliyor. Daha önce de geliştirme bölümünden bir çalışan şirketin yakın gelecekte Force Touch ekran özelliğini kullanacağını söylemişti.

1479133185_id5428691.jpg

Samsung Galaxy S8’in Force Touch ekran teknolojisi ile gelmesi büyük olasılık olarak görülüyor. Çünkü Samsung, bu teknoloji ile donatılmış rakip akıllı telefonların önde gelen tedarikçilerinden biri.  

Samsung Galaxy S8, Force Touch ekran teknolojisi ile tüm yazılım etkileşimleri geliştirilmiş ilk öncü akıllı telefon olabilir. Bakalım Samsung, Galaxy S8 ile Apple’ın son iPhone modellerinde sunduğu Force Touch ekran teknolojisine daha iyi bir alternatif sunabilecek mi? Hep birlikte göreceğiz.

  Yazar: Ayşe Aydoğmuş Teknolojiye dair her şey.

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • Galaxy S8'e, iPhone özelliği!

   samsung yapar. samsung güncelleme konusunda gelismesi lazim. bir sürü telefon serisi var. Özellikle galaxy a serisi ve j serisi telefonlara android güncellemeleri bikaç yil yapmalari lazım. Çünkü ağırlıklı kullanim orta segment telefonlarda..

   Misafir 15 Kasım 2016 06:33 Salı (1) (1)
  • Galaxy S8'e, iPhone özelliği!

   Çok mühim

   Misafir 14 Kasım 2016 23:20 Pazartesi (0) (1)
  • Galaxy S8'e, iPhone özelliği!

   Eğer bir aksaklık olmazsa,yüksek özelliklere sahip bir telefon hazırlanıyor...

   Misafir 14 Kasım 2016 21:05 Pazartesi (1) (0)
  • Galaxy S8'e, iPhone özelliği!

   Bunun neresi yenilik ya Huaweinin 1.5 seneönce tanıttığı telefondaki teknoloji... Sonra Apple taklit etmişti falan

   Misafir 14 Kasım 2016 18:31 Pazartesi (0) (1)