Profesyonel fotoğrafçıdan iPhone 8 Plus kamerasından örnekler

Profesyonel fotoğrafçı, iPhone 8 Plus kamerası ile çektiği fotoğrafları yayınladı. İşte o fotoğraflar!

iPhone 8 incelemeleri ortaya çıktığında, telefonun çeşitli yönlerini tartışan birçok farklı bakış açısı göreceğiz. Ancak iPhone 8'deki yeni kamera hakkında profesyonel bir fotoğrafçının görüşünü alma fırsatımız oldu.

Profesyonel fotoğrafçı Austin Mann'ın Hindistan'daki Rajasthan eyaletinde dolaşırken iPhone 8 Plus'la yüzlerce resim çekip kendi bloğunda yayınladı.

Mann, tekrar tekrar 7 Plus'tan daha iyi bulduğunu belirttiği iPhone 8 Plus'da kamerayı çok sevmiş. Özellikle Portre Aydınlatma özelliğinin tanıtımı ile yeni Portre Modu özelliğinden etkilendi. Portre Aydınlatması bazı çekimlere yeni bir soluk almasına yardımcı olmuş ve düzenleme kesintisiz olduğu için çekimi tamamladıktan sonra bile aydınlatmayı değiştirmesine izin veriyor. Mann, her seferinde %100 güvenilirlik göstermediğini belirtti, ancak bunu yaptığında oldukça iyi sonuç verdi.

Portre Modu artık HDR'yi destekliyor; bu da parlak ışıklı ortamlarda özellikle görüntülerden ek ayrıntılar almanızı sağlar. Portre modu efekti şimdi resim çekildikten sonra devre dışı bırakılabilir. Arka plan bulanıklığını istemiyorsanız, daha sonra devre dışı bırakabilirsiniz.

Aşağıda ve sonraki sayfalarda fotoğrafçının iPhone 8 Plus ile çektiği fotoğrafları inceleyebilirsiniz.

1506165689_mannimg0575.jpg

  Yazar: Ayşe Aydoğmuş Teknolojiye dair her şey.

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • Profesyonel fotoğrafçıdan iPhone 8 Plus kamerasından örnekler

   abi note 8 bundan iyi cekiyor. iphone x ile note 8 fotograflarini karsilastirin. iphone 8 & 8 plus alinasi cihazlar degil.

   Misafir 24 Eylül 2017 07:40 Pazar (0) (0)
  • Profesyonel fotoğrafçıdan iPhone 8 Plus kamerasından örnekler

   Iphon 8 nerde cekilen fotograflar nerde.nedense fotograf diyince akla Afrika ve ya uzak dogu geliyor sanki dünya da baska biyer yok.ne alaka ise.

   Misafir 23 Eylül 2017 17:52 Cumartesi (1) (0)