Apple ürünleri için fırsatlarla dolu kampanya!

MacBook Air'den iPhone 12'ye ve oradan da iPad'e kadar birçok Apple ürününde geçerli fırsatlarla dolu yeni bir kampanya düzenlendi. İşte kampanyanın detayları.

Apple ürünleri için fırsatlarla dolu kampanya!

MacBook Air, iPad Air ya da iPhone 12. Apple ürünlerini almak hiç bu kadar kolay olmamıştı. MediaMarkt tarafından düzenlenen ve 30 Eylül'e kadar devam edecek kampanya kapsamında birçok Apple ürününü uygun fiyatlar ve farklı ödeme seçenekleriyle satın alma fırsatı sunuluyor.

Apple ürünleri için fırsatlarla dolu kampanya! - Resim : 1

Apple'ın MacBook Air serisi bilgisayarlar markanın kendi geliştirdiği M1 işlemcisi ile artık daha güçlü. MacBook Air modellerinde MediaMarkt tarafından düzenlenen yeni bir kampanyada ise farklı renk seçeneklerine sahip M1 işlemcili MacBook Air modellerini uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile satın alabiliyorsunuz.

Çok güçlü. Çok Hafif. MacBook Air. Apple’ın en ince ve en hafif dizüstü bilgisayarı. Üstelik tüm gün süren pil ömrüyle, peşin fiyatına 12 taksit fırsatıyla MediaMarkt’ta! 30 Eylül'e kadar geçerli olacak kampanya ile ilgili detaylı bilgi MediaMarkt internet sitesinde görebilirsiniz. 

Yine kampanya kapsamında iPad Air modelini de uygun seçeneklerde almanız mümkün. Güçlü. Renkli. Yetenekli. iPad Air. Büyüleyici 10.9 inç Liquid Retina ekran ve güçlü A14 Bionic çip ile iPad Air 5.999 TL’den başlayan fiyatlarla ve peşin fiyatına 6 taksit fırsatıyla MediaMarkt’ta! Kampanya detayları ise internet sitesinde.