Advertorial

RedRoad: Akıllı ev aletlerinin 'rüya takımı'

RedRoad, Asya'dan çıkan ve gelecek vaat eden bir akıllı ev aletleri markası olarak karşımıza çıkıyor.

RedRoad: Akıllı ev aletlerinin 'rüya takımı'

Marka her yönüyle uzmanlığı, geniş deneyimi ve etkili koordinasyonlu bir ekibe sahip. Ekibin merkezinde, endüstriyel tasarım, Ar-Ge, tedarik ve pazarlama zinciri entegrasyonu, üretim, kalite kontrol, pazarlama vb. dahil olmak üzere tüm endüstri zincirini kapsayan çeşitli alanlarda 12 uzman bulunuyor.

RedRoad ekibi, sorunsuz işbirliği sayesinde, yenilikçi cihazlar geliştirir. Son tüketici için güzel ve düzenli bir yaşam biçimini oluşturmak için üretim yapar.

RedRoad'da iyi bir proje, müşteri veya pazar ihtiyaçlarına göre ürün yöneticisi tarafından çağrılan endüstri zincirinden uzmanların ürün tanımı toplantısı ile başlar. Ürün tanımı daha sonra görünüm ve yapı tasarımını gerçekleştirmek için IDMD mühendislerine teslim edilir.

Hem müşteri ihtiyaçlarını karşılayan hem de seri üretime uygun tasarım, bir çizime indirgenir. Buna göre üretilen prototip, hataları ortadan kaldırmak ve optimizasyonu yönlendirmek için tasarlanmış tekrarlayan testlerden geçirilir. Optimize edilmiş plan daha sonra kalıpları hazırlamak için takım mühendisine gider. Bu arada, kalite kontrol ve mühendislik uzmanları ürün reçetesini (malzeme listesi) tasarlar. Tüm süreç sona ermeden önce tedarik zinciri, üretim ve kalite kontrol uzmanlarının birlikte çalışmaları gerekir.

RedRoad: Akıllı ev aletlerinin 'rüya takımı' - Resim : 1

RedRoad ekibinin her bir üyesi, beyaz eşya sektöründe 10 ila 20 yıllık deneyime sahip. Tasarım, elektronik kontrol mühendisliği, ürün mimarisi ve kalite kontrol alanlarında genç uzmanlar ve ayrıca 28 yıldır elektrikli süpürge konusunda uzmanlaşmış deneyimli proje direktörü bulunur. Güçlü müşteri empatisine dayanan RedRoad ekibi, en son teknolojiler, ince malzeme ve gelişmiş süreçlerle rekabetçi ürünler sunmaya devam ediyor.

RedRoad V17'nin proje yöneticisi, 4 aylık küresel üretime eşit olan toplam 50 milyon ürün üreten elektrikli süpürge projelerinde yer almıştır. 50 milyon elektrikli süpürgenin kutularını sıralarsak, dünyayı 8 kez dolaşabiliriz. 100'den fazla elektrikli süpürge ve diğer ev aletleri modelinin tasarımını ve Ar-Ge'sini yönetmiştir. Bir Kuzey Amerika markası için geliştirdiği modellerden biri, 12 yıl üst üste kategoride en çok satan olma rekorunu elinde tutuyor.

RedRoad'un iki Ar-Ge direktörü 1.000'den fazla patentten sorumludur. Baş ID tasarımcısı, bir zamanlar dünyanın en iyi bisiklet markasının tasarımına öncülük etti ve markanın küresel tasarım komitesi tarafından ödüllendirildi. Başarıları için dünya çapında en iyi on genç Çinli tasarımcıdan biri seçildi. RedRoad ayrıca British Columbia Üniversitesi'nden üç doktoru yapay zeka uygulamaları geliştirmek için davet etti.

Dünyadaki elektrikli süpürgelerin yüzde 70'i Çin'in Suzhou kentinde üretiliyor. Ve Çin'deki en iyi 15 baş teknik mühendisten 3'ü Suzhou'daki RedRoad Ar-Ge merkezinde çalışıyor. Bu da RedRoad'un üst düzey bir yetenek havuzuna sahip olduğunu söylemek yeterli bir veri.

RedRoad geçtiğimiz yıllarda IDEA (Uluslararası Tasarım Mükemmelliği Ödülleri), CMF TASARIM ÖDÜLÜ, iF Tasarım Ödülü, Red Dot Ödülü, G-Mark Ödülü vb. dahil olmak üzere en önemli endüstriyel tasarım ödüllerini kazandı.

Akıllı ev aletlerinin 'rüya takımı' RedRoad ismine değer. RedRoad ile ilgili detaylı bilgiyi buradaki internet sitesinde bulabilirsiniz. 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.