Babanıza alınacak en güzel hediyeler burada!

Babalar Günü için alınabilecek en güzel hediye seçenekleri bu haberimizde. İşte detaylar.

Babanıza alınacak en güzel hediyeler burada!

Babalar Günü 20 Haziran 2021 tarihinde kutlanacak. Babalar Günü için en güzel kampanyalardan biri MediaMarkt tarafından hayata geçiriliyor. 14-20 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada ev aletlerinden giyilebilir ürünlere oradan aksesuarlara kadar birçok hediye seçeneği yer alıyor.

Aslan babaların 1 Pazar’ı var! Onda da şöyle tabletten gazete okusunlar… Akıllı telefondan okey, tavla oynasınlar… Koltuğa yayılıp 4k ekrandan geniş geniş maç izlesinler. Babaların 1 pazarı var. O da 20 Haziran Pazar Babalar Günü! Tabletten televizyona, bilgisayardan akıllı telefona babaların Pazar’ına yakışacak son teknoloji hediyeler MediaMarkt’ta!

Babanıza alınacak en güzel hediyeler burada! - Resim : 1

Babalar Günü özelinde bir kampanya hazırlayan MediaMarkt, 14-16 Haziran tarihleri arasında birçok üründe özel fiyatlarla karşımıza çıkıyor.

Bu fırsatlardan ilki Samsung 165 Ekran Smart 4K Ultra HD LED TV. Yanında Samsung 200W Dolby Ses Sistemi'nin 799 TL'ye verildiği televizyonun fiyatı ise 9.499 TL

Bakımlı babalar için alınabilecek bir diğer hediye ise Philips 9’u 1 arada erkek bakım kiti. Bonus ve Parafkart’a kredi kartına peşin fiyatına 12 taksitle alınabilecek bu erkek bakım kitinin fiyatı ise 249 TL!

Babanızın telefon ihtiyacı varsa oldukça uygun fiyatlı bir seçenek de kampanya kapsamında bulunuyor. OPPO A15 32GB akıllı telefon Denizbank kredisiyle faizsiz masrafsız 10 taksit fırsatı ile satın alınabiliyor. Bu telefonun fiyatı ise sadece 1.999 TL!

Kampanya ile ilgili diğer hediye seçenekleri ile MediaMarkt internet sitesinde yer alıyor