Advertorial

Bilgisayar, akıllı telefon ve pek çok teknolojik cihazda büyük indirim!

Şu sıralar yeni bir akıllı telefon ya da bilgisayar almayı düşünüyorsanız MediaMarkt'ın Duydunuz zilin sesini! Okullar açılıyor! kampanyasını kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Bilgisayar, akıllı telefon ve pek çok teknolojik cihazda büyük indirim!

Okulların açılmasıyla birlikte Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazası MediaMarkt birçok avantajla dolu yeni kampanyası Duydunuzzilinsesini!Okullaraçılıyor!'un startını verdi. 

Bu kampanya dahilinde akıllı telefonlardan bilgisayarlara kadar pek çok ürünü uygun fiyatlarla satın almanız mümkün olacak.

Kampanya dahilinde en çok dikkat çeken ürünlerden birisi de Xiaomi'nin satışa sunduğu Redmi 9C modeli.

Xiaomi Redmi 9C fiyatında büyük indirim! Hem de Türkiye'de!

Xiaomi Redmi 9C, MediaMarkt'ın Duydunuz zilin sesini! Okullar açılıyor! kampanyası dahilinde 1.899 TL! Üstelik Denizbank kredisiyle faizsiz masrafsız 10 taksit fırsatıyla! Eğer bu telefonu mevcut şartlardan satın almak istiyorsanız son günün 9 Eylül olduğunu da hatırlatalım.

Eğer telefondan ziyade dizüstü bir bilgisayar ihtiyacınız varsa o zaman Windows 10’lu Intel Core i5 işlemcili HP dizüstü bilgisayar 5799 TL! Yine bu kampanya için de son gün 9 Eylül. 

Ayrıca kampanya dahilinde Arzum Sultane Tost Makinesi ve AR3003 Cam Demlikli Çay makinesi İkili set 599TL ve  JBL TUNE 510 kablosuz kulak üstü kulaklık 479 TL!

 Bilgisayar, akıllı telefon ve pek çok teknolojik cihazda büyük indirim! - Resim : 1

Bilgisayar, akıllı telefon ve pek çok teknolojik cihazda büyük indirim! - Resim : 2Bilgisayar, akıllı telefon ve pek çok teknolojik cihazda büyük indirim! - Resim : 3MediaMarkt Duydunuz zilin sesini! Okullar açılıyor! kampanyasında kablosuz kulaklıklardan, tost makinalarına kadar pek çok üründe önemli indirimlere gitmiş durumda. Eğer kampanyanın geneli hakkında bilgi almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Tekrardan dip not olarak hatırlatalım. Bu kampanya 13 Eylül'e kadar geçerli olacak. Eğer telefon, bilgisayar, kablosuz kulaklık, tost makinası ya da okul ile ilgili herhangi bir teknolojik cihaz ihtiyacınız varsa mutlaka en yakın MediaMarkt mağazasına uğramanızı tavsiye ederiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.