HUAWEI P Smart 2021 fiyatında indirim! Hem de Türkiye’de!

Türkiye’nin önde gelen teknoloji mağazalarından MediaMarkt Huawei P Smart 2021 fiyatında muazzam bir indirime imza attı. İşte detaylar.

HUAWEI P Smart 2021 fiyatında indirim! Hem de Türkiye’de!

Türkiye’de teknoloji mağazası denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan MediaMarkt yine muazzam bir kampanyaya imza atıyor. Mediamarkt.com.tr ve MediaMarkt mağazalarında başlayan 6 - 9 Kasım Fırsatları kampanyasında birçok ürünün fiyatında indirime gidildi.

HUAWEI P Smart 2021 fiyatında indirim! Hem de Türkiye’de!

Bu ürünlerden en çok dikkat çekeni ise Huawei'nin popüler modeli P Smart 2021 fiyatında yapılan indirim oldu. P Smart 2021 hali hazırda MediaMarkt mağazalarında ve internet sitesinde 3.299 TL’den satışa sunuldu. Üstelik faizsiz masrafsız 10 ay taksit fırsatıyla.

MediaMarkt’ın kampanyası kapsamında Grundig A+++ 9KG çamaşır makinesinin fiyatı da 2599 TL’ye düşürüldü. Üstelik bu makinada 10 yıllık motor garantisi de bulunuyor.

Peki fırsatlar bitti mi? Elbette hayır. Eğer yeni nesil konsolların arifesinde 4K bir televizyona ihtiyacınız varsa Samsung 139 ekran uydu alıcılı Smart 4K LED TV fiyatının da 6599 TL’ye düştüğünü hatırlatalım. Üstelik MediaMarkt CLUB üyelerine özel 350 TL para kart da hediye!

Siz de bu fırsatları kaçırmak istemiyorsanız en yakın MediaMarkt mağazasına uğrayabilir ya da www.mediamarkt.com.tr'yi ziyaret ederek indirimli ürün fırsatlarından yararlanabilirsiniz.