Akıllı Saat

Apple bugün daha ucuz bir Watch SE modeli tanıtabilir mi?

Teknoloji dünyasının nefesini tutarak beklediği Apple etkinliğinin başlamasına artık saatler kalmışken, şimdi de ortaya uygun fiyatlı Apple Watch SE iddiası atıldı.

Apple bugün daha ucuz bir Watch SE modeli tanıtabilir mi?

Apple için yılın en önemli günü geldi çattı. Türkiye saati ile akşam 20:00’da başlayacak olan lansman tüm dünya tarafından merakla beklenirken, duyum hesapları da son ana kadar iddialarını sıralamaya devam ediyor. Etkinliğe saatler kala gelen son iddia ise, akıllı saat meraklılarını ilgilendiriyor.

Apple’a yakınlığıyla bilinen bir internet sitesi tarafından ortaya atılan iddiaya göre, Amerikalı teknoloji devi sadece gençleri hedef alan yeni bir Apple Watch SE modeli üzerinde çalışıyor. Yeni akıllı saat modelinin gençlere hitaben geliştiriliyor olması, onun en önemli özelliğinin de uygun fiyatlı olmasını mecburi kılıyor.

Apple bugün daha ucuz bir Watch SE modeli tanıtabilir mi?

Ancak bu saatin tanıtım tarihiyle alakalı net bir bilgi yok. Yani söz konusu internet sitesi, bahsi geçen akıllı saat modelinin bu akşam mı yoksa daha sonra farklı bir lansmanda mı tanıtılacağı konusunda aydınlatıcı bir açıklama yapamıyor. Hal böyle olunca da, iddiaya inanmak oldukça güç bir hale geliyor.

Bir başka açıdan baktığımız zamansa, Apple’ın en uygun fiyatlı akıllı saati konumunda olan Apple Watch SE modelinin fiyatının 279 dolar olduğunu görüyoruz. Yani bu fiyat bile Apple için zaten oldukça makulken, Amerikalı teknoloji devinin 200 doların altında bir ürün tanıtabileceğini düşünmek çok gerçekçi olmayacaktır.

Yorumlar
Erdinç
yalan haberlerden usanmadınızmı?
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.