Akıllı Saat

Apple'dan bütçe dostu akıllı saat! Herkes satın alabilir

Apple yepyeni cihazlarını bugün tanıtacak. Şirket yeni iPhone serisine ek olarak bütçe dostu bir saat de tanıtabilir.

Apple'dan bütçe dostu akıllı saat! Herkes satın alabilir

Herkes merakla Apple Watch Pro'yu beklerken, konuya aşina olan bazı analistler bütçe dostu yeni  bir saati müjdeledi. Apple yepyeni iPhone serisini ve Apple Watch Pro'yu tanıtırken bir de bütçe dostu bir akıllı saati de tanıtabilir. Sektörden analistlere göre Apple bu yeni cihazı ile uygun fiyatlı bir akıllı saat sunacak.

Apple'dan bütçe dostu akıllı saat! Herkes satın alabilir

Apple'dan bütçe dostu akıllı saat! Herkes satın alabilir - Resim : 1

Fiyatlandırma yelpazesinin bir ucunda Apple Watch Pro yer alırken diğer ucunda bu akıllı saat yer alacak. Bütçe dostu olmasına rağmen bir akıllı saatte olması gereken tüm özelliklere sahip olacak olan cihaz merakla bekleniyor.

Watch SE'den bile daha ucuz olacak olan rapor bugün tanıtılabilir. Sızdırılan raporda, Apple'ın "çocuklar için geçici bir cep telefonu" görevi görecek bir giyilebilir cihaz arayan kitleyi hedeflediği belirtiliyor. Bu nedenle, hücresel bağlantı da bu saatte mevcut olacak. Apple Watch kullanmak için bir iPhone gerektirmeyen Aile Kurulumu'nu etkinleştirecek. Hücresel bağlantı Watch SE'nin boyutuna bağlı olarak 329 $ veya 359 $'a mal olduğu göz önüne alındığında bu yeni uygun bütçeli saat ilginç bir ürün olacak, bu nedenle yeni Saat muhtemelen 300 dolar skalasının altında olacak. Bugün tanıtılması beklenen yeni cihazlarla birlikte bu uygun bütçeli saat de karşımıza çıkabilir.

Yorumlar
Bilinmiyor
Bende 1000 tl felan olur zannediyordum
Cevapla
ABD
Adamların ekonomik saati bile bizde pahalı
Cevapla
Random
300dolar ucuzmu?
Cevapla
MamiRipper
Hayir pahali hemde cok ama belki su yukardaki arkadas amerikalilar icin ucuz demek istedi ben sahsen bi saate 4000 tl veremem
Aga bu ihsan ne diyor ??
Evet ?
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.