Akıllı Saat

Apple Watch 8 eşsiz bir özellikle gelebilir!

Bloomberg'den Mark Gurman bir sonraki Apple Watch'ın ateşiniz düştüğünde sizi uyaracak bir vücut ısısı sensörü içereceğini iddia ediyor

Apple Watch 8 eşsiz bir özellikle gelebilir!

Buna göre Seri 8 kesin bir okuma sağlamayacak, ancak bir doktora görünmenizi veya özel bir termometre kullanmanızı isteyen bir bildirim gönderebilecek.

Bu, Gurman'ın bir sıcaklık sensörü içeren Seri 8 olasılığını ilk kez gündeme getirişi değil. İlk olarak Apple'ın Haziran 2021'de bu özellik üzerinde çalıştığından bahsetti ve muhtemelen şirketin 2022 yeni giyilebilir serisiyle geleceğini bildirdi. Ancak ocak ayında bu tahminde geri adım attı ve hayranlarını kan şekeri izleme özelliğinin çok da uzakta olmadığı konusunda uyardı.

Apple Watch 8 eşsiz bir özellikle gelebilir!

Ancak birkaç ay sonra, özelliğin Apple'ın dahili test yönergelerini geçmesi koşuluyla Series 8'in bir vücut ısısı sensörü içereceğini söyledi. Şimdi, Power On haber bülteninin son baskısında yazan Gurman, bu özelliğin standart Series 8 ve Apple'ın ekstrem sporcular için yarattığı "bir hareket" olduğuna inandığını söylüyor.

Gurman, Seri 8'deki diğer değişikliklerin "muhtemelen küçük olacağını" söyledi. Geçen haftaki raporunu yineleyerek, giyilebilir cihazın Series 7 ve Series 6 ile aynı işlem gücüne sahip olacağını öne sürüyor. Pek çok yükseltmeyle gelmeyeceğini söylediği bir diğer cihaz ise ikinci nesil AirPods Pro. Gurman, bazı raporların önerdiği gibi bu iki serinin kalp atış hızı veya vücut ısısı izleme özelliklerini içermeyeceklerini yazıyor. “Her iki özellik de şirket içinde araştırılmış ve bir gün gelebilecek olsa da, 2022 yükseltmesinde hiçbir yeni özelliğin gelmeyeceği söylendi” diyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.