Akıllı Saat

Apple Watch Pro detayları netleşiyor!

Apple bu sonbaharda yeni iPhone serisini tanıtacak. Ancak bundan önce Apple Watch Pro detayları da netleşmeye başladı.

Apple Watch Pro detayları netleşiyor!

Apple'ın uzun süredir akıllı saat serisi için yeni bir Watch Pro modeli üzerinde çalıştığı söyleniyor. Şimdi cihaz piyasaya sürülmeden önce detayları içeren raporlar yayınlanmaya başladı. En son rapor, yaklaşmakta olan giyilebilir cihazın daha büyük bir kasaya ve düz bir ekrana sahip olacağını iddia ediyor.

Bir Mac Otakara raporuna göre, Apple Watch Pro, mevcut Watch Series 7'de bulunan 41mm ve 45mm kasa boyutlarından daha büyük olan 47mm daha büyük bir kasa boyutuna sahip olacak. Watch Pro'nun tamamen düz bir ekrana sahip olacağını iddia eden haber güvenilir bir kaynaktan geliyor. 

Apple Watch Pro detayları netleşiyor!

Apple Watch Pro detayları netleşiyor! - Resim : 1

Düz panel ile Watch Pro, normal sürümlerden daha dayanıklı olabilir. Bu da, Watch Pro'nun ekstrem sporlar ve diğer macera sporları için tasarlanmış "sağlam" bir model olduğunu öne süren önceki bir raporla da uyumlu. Sızdırılan raporlara göre yeni kasa boyutunun titanyum kasa, daha uzun pil ömrü, genişletilmiş Düşük Güç Modu, S8 yongası ve daha fazlası gibi beklenen diğer özelliklerle gelecek olan 47 mm'lik bir kasa olduğunu ortaya koyuyor.

Şu an itibariyle Cupertino merkezli devin, iki standart Watch Series 8 modelinin yanı sıra 7 Eylül duyuru etkinliğinde yeni Apple Watch Pro'yu duyurması bekleniyor. Bu etkinlik aynı zamanda merakla beklenen iPhone 14 serisinin lansmanını da içerecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.