Apple Watch Series 7 hakkında yeni detaylar ortaya çıktı!

Merakla beklenen Apple Watch Series 7 hakkında yeni detaylar gelmeye devam ediyor.

Apple Watch Series 7 hakkında yeni detaylar ortaya çıktı!

Bloomberg'den Mark Gurman Perşembe günü bir rapor yayınladı. Bu raporda bir sonraki Apple Watch'a gelen büyük ekranlardan ne bekleneceği hakkında daha fazla ayrıntı paylaştı.

Gürman, daha önce Apple Watch Series 7 olarak adlandırılacağını söylediği bir sonraki saatin 41mm ve 45mm ekran boyutlarında satışa sunulacağını bildirmişti. Yeni makalesinde, bu boyutları tekrar doğruladı. Görünüşe göre daha büyük olan modelin ekranı diyagonal olarak 1,9 inç olacak. Buna göre daha büyük Series 6'dan daha büyük ekranlar göreceğimiz kesinleşti. Ayrıca yeni seri, 396 x 484 çözünürlükle yaklaşık yüzde 16 daha fazla piksel sunacak.

Her iki Series 7 saatin de ekran çerçeveleri ince olacak 

Apple Watch Series 7 hakkında yeni detaylar ortaya çıktı! - Resim : 1

Apple ayrıca yeni saat yüzleri üzerinde çalışıyor. Gurman'ın raporuna göre Apple'ın yeni saat serisi Atlas ve World Timer adını taşıdığını bir özellikle, "kullanıcıların 24 saat diliminin tümünü aynı anda görmelerini sağlayacak." Apple ayrıca Hermes ve Nike ile ortaklaşa yaptığı Apple Saatleri için yeni saat yüzleri üzerinde çalışıyor. Gurman'a göre bunlardan bazıları Series 7 ile birlikte gönderilebilir.

Gürman'ın daha önce de söylediği gibi, Series 7'nin daha hızlı bir işlemciye ve daha düz kenarlı yeni bir kasaya sahip olacağını yineledi. Bununla birlikte, Salı günü bildirilen üretim sorunları, Seri 7'nin de tedarik sürecinde etkileneceği anlamına gelebilir. Gurman, Apple'ın yeni saatlerini "bu ay en kısa sürede" duyurmayı planladığını söylüyor.