La Casa De Papel final sezonunun ilk 15 dakikası yayınlandı!

Ekranlara veda edecek olan sevilen dizi La Casa De Papel'in final sezonunun ilk 15 dakikası yayınlandı.

La Casa De Papel final sezonunun ilk 15 dakikası yayınlandı!

Netflix'in en sevilen dizilerin La Casa De Papel hayranlarına veda edecek. Son sezonuyla 3 Eylül'de sevenleriyle buluşacak olan dizi için 15 dakika görüntüleri geldi bile. Tüm dünyada ciddi bir hayran kitlesine sahip dizi son sezonuyla da hayal kırıklığı yaratmayacak diyebiliriz.

Soygun temalı dizi beşinci ve son sezonuyla ekranlara dönecek. Son sezonunun ikişer bölümlere ayrılarak yayınlanacağı daha önceden duyurulmuştu. Kısa klibe bakılırsa bu sezon profesörün başı beladan kurtulmayacak.

La Casa De Papel'in yeni sezonu geliyor

Alex Pina tarafından yaratılan İspanya yapımı dizi soygun ve suç temalarıyla ülkemizde de çok sevildi. Dizi, Profesör lideriğindeki bir ekibin İspanya Kraliyet Darphanesi'ni ve İspanya Merkez Bankası'nı soymasını konu ediniyor.

Final sezonundan yayınlanan ilk 15 dakikalık görüntü de şimdiden hayranların ilgi odağı oldu. İlk 15 dakika görüntüler, Alicia Sierra'nın Profesör'ü bağlaması ve kurşun sıkması ile son buluyor. Her şeyin yaşanabileceği son sezonda bir çok farklı ölüm de görmemiz muhtemel. Tüm dünyada izleyicileri heyecanla ekrana kitleyen dizi son sezonuyla da etkili bir final yapacaktır. Dizi meşhur flashbkack sahnelerine son sezonda da sahip olacak. 15 dakikalık görüntülerde de flashback sahneleri mevcut.

La Casa De Papel son sezonuyla Netflix'te yayınlanmaya başlayacak. Siz son sezon hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize bildirmeyi unutmayın.