Akıllı Saat

Apple Watch Series 7 Türkiye fiyatları şaşırtmadı

Apple Watch Series 7 Türkiye fiyatları açıklandı. Fiyatlar Apple'ın yeni serisinden beklenecek türden.

Apple Watch Series 7 Türkiye fiyatları şaşırtmadı

Apple yeni iPhone 13 serisi ile birlikte Apple Watch Series 7'yi de tanıtmıştı. Henüz piyasaya sürülmeyen akıllı saatler için Türkiye fiyatı açıklandı. Ülkemizde 8 Ekim'de ön siparişe çıkacak olan akıllı saatlerin fiyatları Apple'ın yeni serisinden beklenecek türden.

Apple akıllı saatleri ile iPhone cihazlarının ekran kilidini açma özelliği sunduğundan beri şirketin akıllı saatleri ilgi görmeye başladı diyebiliriz. Apple Watch Series 7 çok büyük bir yankı uyandırmasa da Apple kullanıcıları sahip oldukları akıllı saat modellerini yükseltmek isteyebilir.

İşte Apple Watch Series 7 akıllı saat Türkiye fiyatı

Apple Watch Series 7 Türkiye fiyatları şaşırtmadı - Resim : 1

Yeni akıllı saatin yurt dışı fiyatı 399 dolardan başlayacak. Türkiye için ise başlangıç olarak 4.399 TL fiyat etiketi belirlenmiş. Akıllı saat eski saat modellerine kıyasla daha yuvarlak köşelere ve yumuşak bir tasarıma sahip olacak. 7 serisi 41 mm ve 45 mm boyutlarında karşımıza çıkacak. Apple Watch Seres 7, 6 serisinden 1mm büyük olacak şekilde tasarlanmış. Her akıllı saatte en çok aranan özellikler arasında bulunan spor özellikleri bu modelde de mevcut. Apple Watch Series 7 watchOS 8 sistemiyle iyi çalışacak şekilde tasarlanmış.

Ön siparişler 8 Ekim'de başlayacak olsa da ürünün sevkiyatları 15 Ekim'de yapılacak. Kullanıcılar daha 7 modelini almamışken Apple Watch 8 hakkında da söylentiler çıkmaya başladı.

Yorumlar
Ali Kemal
Farkı 1mm ise millet neden alsın ki
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.