Akıllı Saat

Apple Watch Series 7 kendini gösterdi! İşte Apple'in yeni akıllı saati

Apple Watch Series 7, henüz satışa çıkmadı. Ancak görüntüleri şimdiden sızmaya başladı. İşte o görüntüler.

Apple Watch Series 7 kendini gösterdi! İşte Apple'in yeni akıllı saati

iPhone 13 ailesi ile birlikte duyurulan Apple Watch Series 7 henüz piyasaya sürülmedi. Ancak akıllı saatin görselleri gelmeye başladı. Bu da Apple Watch Series 7 ile yakında tanışabileceğimiz anlamına geliyor olabilir.

Apple Watch'ın yeni modeli gerçek hayattaki fotoğraflarıyla sızdırıldı. İşte Apple'ın yeni akıllı saatinin kanlı canlı görüntüleri.

Apple Watch Series 7 kanlı canlı görüntülendi

Apple Watch Series 7 kendini gösterdi! İşte Apple'in yeni akıllı saati - Resim : 1
iPhone 13 ailesi geçtiğimiz ay satışa çıktı. Ancak Apple Watch Series 7 henüz piyasaya sürülmedi. Akıllı saatin sızdırılan görüntüleri sonbaharda bizimle olacağı söylenen seriden neler bekleyeceğimiz konusunda fikir sahibi olmamızı sağladı. Apple Watch Series 7'ye ait olduğu iddia edilen fotoğraflar, bir Facebook grubunda yayınlandı. Fotoğraflarda karşımıza çıkan detaylara göre, saat kenarları kavisli yeni tasarımla gelecek. Büyüyen ekranı ve en önemlisi klavyeyi rahatlıkla görebiliyoruz.

Apple, Apple Watch Series 7 için, bu sonbaharda geleceği bilgisi dışında hiçbir detay sunmadı. Ön siparişe henüz açılmayan Apple Watch Series 7 için ön siparişlerin, muhtemelen 8 Ekim’de başlaması bekleniyor. Bu sırada Apple de Apple Watch ile iPhone cihazların kilidini açma problemini de çözmüş olur. Böylece insanlar yeni iPhone cihazları ve akıllı saatleri ile problem yaşamadan rahat bir kullanım sağlayabilirler. Apple en son bu problemi çözmek için çalıştığını duyurmuştu.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.