Akıllı Saat

Apple Watch Ultra, Watch SE ve Watch Series 8 pil boyutu ortaya çıktı!

Apple geçtiğimiz günlerde yeni iPhone serisini tanıttı. Tanıtılan saatlerle de ilgili detaylar gelmeye başladı. Bu kapsamda Apple Watch Ultra, Watch SE ve Watch Series 8 pil boyutu ortaya çıktı.

Apple Watch Ultra, Watch SE ve Watch Series 8 pil boyutu ortaya çıktı!

Apple kısa süre önce yeni Watch Series 8'i, Watch Ultra ve yeni Watch SE dahil olmak üzere iki yeni Watch modeliyle birlikte piyasaya sürmüştü. Şimdi ise yeni bir sertifika, şirketin en yeni akıllı saatlerinin pil kapasitelerini ortaya çıkardı. iPhone 14 serisi ve saatlerle ilgili detaylar gelmeye devam ediyor.

Apple Watch Ultra, Watch SE ve Watch Series 8 pil boyutu ortaya çıktı!

Apple Watch Ultra, Watch SE ve Watch Series 8 pil boyutu ortaya çıktı! - Resim : 1

Cupertino merkezli devin yeni akıllı giyilebilir ürünleri, 3C sertifikasyon web sitesinde görüldü. Yeni Apple Watch'lardan bahsetmişken Watch Ultra'nın özelliklerine değinelim. Cihaz 60 saate kadar pil ömrü sunan titanyum kasaya sahip. Bu arada, Watch Series 8 ve Watch SE de önceki nesle göre bazı yükseltmelerle geliyor. Yeni Watch Ultra, markanın en üst modeli olacak. 3C listesine göre, Watch Ultra, büyük bir 542 mAh pil paketine sahip olacak.

Ayrıca Watch Series 8, 41mm ve 45mm olmak üzere iki boyutta gelecek. Daha küçük modelde 282 mAh pil paketi bulunurken, daha büyük sürümde daha büyük 308 mAh pil paketi bulunacak. Marka, son olarak üç model arasında en uygun fiyatlı saat modeli olan Watch SE'yi de iki boyda duyurdu. 40 mm'lik modelde 245 mAh pil takımı bulunurken, 44 mm'lik modelde 296 mAh pil takımı bulunacak. Özellikle, Watch Ultra 49 mm'lik tek bir modelde gelecek ve 36 saate kadar performans sağlayacak. Bununla birlikte, yeni düşük güç modu, uzun bir 60 saat performans sunacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.