Akıllı Saat

Sıfır kutusunda akıllı saatin fiyatı 150 TL’ye düştü! Bu fiyata akıllı bileklik bile yok!

Son dönemde akıllı saatlerin oldukça popülerleştiğini söyleyebiliriz. Peki makul bir fiyata güzel bir akıllı saat almak mümkün mü? İşte detaylar.

Sıfır kutusunda akıllı saatin fiyatı 150 TL’ye düştü! Bu fiyata akıllı bileklik bile yok!

Günümüzde klasik saatlerin yerini akıllı saatler aldı. Akıllı saatlerin en güzel yönü ise makul fiyatlara da bulabiliyor olmanız. Genele baktığımızda ortalama bir akıllı saat için 500 TL üzerinde bir meblağ ödemeniz gerekiyor. Fakat doğru zamanda, bu saatleri çok daha uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Bugün sizlere 200 TL altına satılan akıllı saatlerden oluşan bir liste sunacağız. Şuna dikkat çekmek istiyoruz. Bu listedeki ürünler akıllı bileklik değil. Akıllı saat. Peki bu akıllı saatler bizlere ne gibi özellikler sunuyor?

Hemen belirtelim. Bu akıllı saatler üzerinden anlık olarak bildirimlerinizi görüntüleyebiliyorsunuz. Gelen çağrıları görüntüleyip aksiyon alabiliyorsunuz. Aynı şekilde müzik kontrollerini de bu saatler üzerinden sağlamanız mümkün.

Bu akıllı saatlerde, standartlara uygun olarak nabız takibi, kandaki oksijen oranı ölçümü ve uyku takibi gibi özellikler de bulunuyor. Elbette gün içerisinde attığınız adımı, yaktığınız kaloriyi ve yaptığınız sporu da bu saatler ile gözlemleyebiliyorsunuz.

Son derece uygun fiyatlara sahip olmaları bir yana, tasarım konusunda da oldukça şık saatler bulunduğunu söyleyebiliriz. Yalnız bu ürünlerin hızla tükendiğini dip not olarak hatırlatalım.

Dilerseniz bahse konu modellerin satın alma sayfalarına buradan göz atabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.