Casio efsanesi geri dönüyor! Yeni tanıtılan model Apple Watch Ultra'dan bile iyi!

Casio'nun yeni PRO TREK PRG-340SC saatleri, macera tutkunlarına yönelik olarak tasarlandı ve doğa aktiviteleri için gerekli pek çok özelliği bünyesinde barındırıyor.

Casio efsanesi geri dönüyor! Yeni tanıtılan model Apple Watch Ultra'dan bile iyi!

Casio'nun Pro Trek serisine yeni eklenen PRG-340SC-2 ve PRG-340SC-5 modelleri, doğa tutkunları için tasarlanmış son teknoloji ürünleridir. Lacivert ve sıcak bej renk seçenekleriyle sunulan bu saatler, kullanıcıların çevresel koşulları takip etmelerine ve doğada yol bulmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. İçerdikleri dijital pusula, barometre, altimetre ve termometre gibi özelliklerle dikkat çeken saatler, her türlü maceraya eşlik etmek için idealdir. Ayrıca, farklı bilgileri aynı anda gösterebilen özel çift katmanlı LCD ekranı ve karanlıkta daha iyi görüş sağlayan parlak LED arka ışığı ile kullanıcı deneyimini iyileştiren özelliklere sahiptir.

Bu yeni modeller aynı zamanda çevre dostu malzemeler kullanılarak üretilmişlerdir. Saat kayışlarında, Casio'nun kendi üretim artıklarından geri dönüştürülmüş reçine parçaları kullanılırken, diğer parçalarda ise çevreye daha az zarar veren biyo-bazlı reçineler tercih edilmiştir. Bu yaklaşım, her saate benzersiz ve dikkat çekici bir görünüm kazandırırken aynı zamanda atık miktarını azaltmayı da amaçlamaktadır.

Casio efsanesi geri dönüyor! Yeni tanıtılan model Apple Watch Ultra'dan bile iyi!

Güneş enerjisiyle çalışan bu saatler, 100 metreye kadar suya dayanıklıdır ve -10°C gibi soğuk sıcaklıklarda bile performanslarını koruyabilirler. Sağlam özelliklerine rağmen, her biri sadece 60 gram ağırlığında olan bu saatler, gün boyu rahat bir kullanım sunar.

PRG-340SC serisi saatler, şu an Amazon üzerinden ön siparişle satın alınabilir ve fiyatları 250$ olarak belirlenmiştir. Sevkiyatların 1 Nisan 2024 tarihinde başlaması planlanmaktadır. Bu özellikleri ve çevre dostu yapısıyla, bu saatler sadece zamanı göstermekle kalmayıp, doğa ile iç içe yaşamayı sevenler için vazgeçilmez bir aksesuar haline gelecektir.