Galaxy Watch 7 lansman öncesi ortaya çıktı

Galaxy Watch 7, lansman öncesi sertifikasyon listelerinde görüldü. Bu yeni modelin sunduğu yenilikler merak ediliyor.

Galaxy Watch 7 lansman öncesi ortaya çıktı

Samsung, Galaxy Watch 7 serisini, Galaxy Z Fold 6, Flip 6 ve Galaxy Ring ile birlikte 10 Temmuz'da gerçekleştirilecek Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtmayı planlıyor. Ancak, Galaxy Watch 7'nin SM-L300 model numarasına sahip versiyonu, Endonezya Telekom sertifikasyon platformunda tanıtım öncesinde onaylandı.

Sertifikasyon listesi, model numarası dışında Galaxy Watch 7 serisi hakkında fazla bilgi vermese de, FCC sertifikasyon listesi sayesinde bazı detaylar zaten biliniyor.

Galaxy Watch 7, toplam dört modelle geliyor: SM-L300, SM-L305, SM-L310 ve SM-L315. FCC listesine göre, SM-L300 ve SM-L310 modelleri yalnızca Wi-Fi bağlantısı sunarken, diğer iki model LTE bağlantısı da sunacak. Önceki söylentilere göre, bu modeller 40mm ve 44mm olmak üzere iki farklı boyutta piyasaya sürülecek.

Galaxy Watch 7, sertifikasyon listesine göre 15W kablosuz şarjı destekleyecek. Bu, Galaxy Watch 6 serisinin 10W şarj desteğine göre önemli bir gelişme. Ayrıca, bu sefer bir Ultra modelin de piyasaya sürülmesi bekleniyor. Sızdırılan render görüntülerine göre, Ultra model, kare çerçeve içinde yuvarlak bir ekran tasarımıyla farklı bir görünüme sahip olacak.