Akıllı Saat

Google Pixel Watch fiyatı belli oldu! Türkiye'de yok satar!

Google en yeni akıllı saati Pixel Watch hakkında pek bir bilgi paylaşmadı. Ancak son sızıntılar akıllı saate daha iyi bir bakış elde etmemizi sağladı.

Google Pixel Watch fiyatı belli oldu! Türkiye'de yok satar!

Henüz piyasaya sürülmemiş Google Pixel Watch ile ilgili sızıntılar ardı ardına geliyor. Bunun da tek bir anlamı olabilir: lansman çok yakında. Geçtiğimiz birkaç hafta, Pixel Watch ile ilgili bir dizi söylenti ve resim karşımıza çıktı. Şimdi, başka bir sızıntı, Pixel Watch'ın fiyatlandırması ve bulunabilirliği hakkında yeni ayrıntılar sağladı.

Google Pixel Watch fiyatı belli oldu! Türkiye'de yok satar!

Google Pixel Watch'ın bu yıl piyasaya sürüleceği söyleniyor ve en son sızıntı, cihaza dair daha net bir bakış sundu. Sızdırılan yeni ayrıntılar, fiyatı, bulunabilirliği ve cihazın kendisinin önceden bilinmeyen bazı yönleriyle ilgili. Ayrıntılar, Pixel Watch'ın fiyatının 300 ila 400 dolar arasında değişeceğini ima eden bir kaynak olan Yogesh Brar'ın bir tweet'inden geliyor.

Fiyat aralığı, Pixel Watch'ın giyilebilir bir Fitbit'ten daha pahalı olabileceğini gösteriyor. Apple Watch Series 7 veya Samsung Galaxy Watch 4 Classic ile aynı fiyat aralığında olması bekleniyor. Brar'ın tweet'i ayrıca Pixel Watch'ın küresel olarak kullanılamayacağını, ancak cihazı yalnızca birkaç pazarda göreceğimizi söylüyor. Ayrıca Pixel Watch'ın Samsung'un Exynos yonga seti tarafından destekleneceği de söyleniyor. Bu, Google ve Samsung arasında artan bir ortaklığın sinyalini veriyor diyebiliriz. Pixel Watch'ın WearOS 3.1'de çalışacağı ve Galaxy Watch ile benzer bir sensör dizisiyle geleceği zaten söylenmişti. Şimdilik Google, Pixel Watch'ı hala gizli tutuyor. Bu nedenle, Pixel Watch ile ilgili ayrıntıların çoğu oldukça söylenti olmaya devam ediyor.

Yorumlar
Sorma
Boş işlerle uğraşacağına kan şekeri ölçümü yapabilen saat piyasaya sürün şeklini değiştirip değiştirip piyasaya sürüyorlar
Cevapla
Lewa
Yok satar demişsiniz çok komik bence
Cevapla
Mehmet
Yok mu satar afedersiniz ama (bence) bok satar : ) (maalesef)
Cevapla
Le10
Adamlar Pixel telefonları getirmiyorlar. Saat olsa ne olacak.
Cevapla
Çınar
Pahalı.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.