Honor Watch 4, Monet Moru renk seçeneğiyle geliyor

Şıklığı ve teknolojiyi bir arada sunan Honor Watch 4, Monet Moru renk seçeneğiyle Honor 100 akıllı telefonuyla mükemmel uyumu yakalıyor.

Honor Watch 4, Monet Moru renk seçeneğiyle geliyor

Honor, Çin'de yeni Honor 100 serisi telefonlarını piyasaya sürdü. Bu telefonlar, Snapdragon 7 Gen 3 yonga setiyle çalışıyor. Telefonlar, özellikle Monet Moru rengiyle dikkat çekiyor. Ayrıca Honor, Honor Watch 4 için de Monet Moru bir kayış çıkardı. Artık telefonunuzu akıllı saatinizle eşleştirebilirsiniz.

Honor Watch 4 için Monet Moru kayış hem tek başına satın alınabiliyor hem de bir paketin parçası olarak sunuluyor. Paketi tercih etmek, ekstra 50 yuan ödeyerek mor kayış paketine sahip olma imkanı sunuyor ve toplam maliyet 999 yuan'a (949 yuan + 50 yuan) çıkıyor. Kullanıcılar ayrıca mor kayışı Tmall platformu üzerinden ayrı olarak da satın alabilirler, burada fiyatı 199 yuan olarak belirlenmiş.

Honor Watch 4, Monet Moru renk seçeneğiyle geliyor

Honor Watch 4, 6 serisi alüminyum çerçeve içinde, sağ tarafta bir düğme bulunan kare bir kadranla tasarlanmış. Şık, buzlu çerçevesiyle tamamlanan bu saatin ekranı 1.75 inç AMOLED, 450×390 piksel çözünürlük ve pürüzsüz 60Hz yenileme hızına sahip.

Şarj kolaylığı, POGO PIN şarjı ve ayrı bir şarj tabanı ile sağlanıyor. Pil ömrü açısından, Honor telefonuna bağlandığında akıllı saat 10 güne kadar dayanabiliyor. Bağımsız, her hava koşulunda 24 saat eSIM senaryosunda ise 3 gün veya daha fazla dayanıklılık gösteriyor.

Zaman gösterme işlevinin ötesinde Honor Watch 4, güçlü bir fitness izleyici olarak öne çıkıyor. 85 spor modunu destekleyen saat, 12 profesyonel antrenman dahil olmak üzere, atriyal fibrilasyon ve uyku apnesi taraması yaparak sağlık takibinde de başarılı. Kapsamlı uyku takibi de saatın yetenekleri arasında yer alıyor.