Huawei uygun fiyata Apple Watch benzeri akıllı bileklik satacak

Huawei'nin yeni akıllı saati Watch Fit 3, sızan görselleriyle dikkat çekiyor; tasarımı Apple Watch ile olan benzerliği ile kullanıcıları şaşırtıyor.

Huawei uygun fiyata Apple Watch benzeri akıllı bileklik satacak

Huawei, Çin'de Pura 70 serisi akıllı telefonlarını tanıttı. Bu seri, standart, pro, pro plus ve ultra modelleri içeriyor ve P serisinin 12 yıllık bir dönem sonrasında sona ermesine işaret ediyor. Aynı zamanda Huawei'nin yeni bir giyilebilir teknoloji ürünü olan Huawei Watch Fit 3'ü de piyasaya sürmesi bekleniyordu ancak bu ürün henüz tanıtılmadı. Ancak Watch Fit 3, WinFuture tarafından paylaşılan görsellerle gündeme geldi.

Huawei Watch Fit 3'ün tasarımı, piyasanın lideri Apple'ın akıllı saatlerine oldukça benziyor. Huawei bu modelde, Apple'ın yıllardır kullandığı tasarıma benzer bir yol izlemiş görünüyor.

Huawei uygun fiyata Apple Watch benzeri akıllı bileklik satacak - Resim : 1

Huawei uygun fiyata Apple Watch benzeri akıllı bileklik satacak

Kare şeklindeki kadranı ve yuvarlatılmış köşeleri, sağ üst köşede yer alan dijital döner taç ve hemen altındaki fiziksel buton, Apple Watch'ın öne çıkan özelliklerini anımsatıyor. Ayrıca, geleneksel saat kulpları olmayan bir kayışa sahip olan bu cihaz, Apple'ın akıllı saatlerine oldukça benzer bir görünüme sahip. Huawei Watch Fit 3, ancak daha kalın ekran çerçeveleri ve farklı bir metal çerçeve ile yakından incelendiğinde Apple Watch'tan ayırt edilebiliyor.

Huawei'nin bu yeni akıllı saatini önümüzdeki haftalarda piyasaya sürmesi bekleniyor. Huawei'nin bu stratejik hamlesi, tasarım konusunda güçlü bir rekabetçi olarak Apple'ın izinden gitmeyi tercih etmesini ve teknoloji dünyasında dikkatleri üzerine çekmeyi amaçlıyor. Bu yeni ürün, özellikle teknoloji ve akıllı saat meraklıları arasında büyük bir merak uyandırmış durumda. Huawei'nin, akıllı saat pazarında Apple gibi bir devin karşısında nasıl bir konum alacağı ise zamanla netleşecek.