Akıllı Saat

Huawei Watch Buds’ın görüntüleri akıllı saat meraklılarını heyecanlandırdı

Çinli teknoloji devi Huawei tarafından gerçekleştirilen ve normal şartlar altında dün yapılacakken iptal edilen etkinlikte tanıtılması beklenen Huawei Watch Buds’ın gerçek görüntüleri ortaya çıktı.

Huawei Watch Buds’ın görüntüleri akıllı saat meraklılarını heyecanlandırdı

Dünyanın en büyük teknoloji markalarından biri olma yolunda emin adımlarla ilerlerken ve hatta bunu büyük ölçüde başarmışken bir anda Amerika Birleşik Devletleri ambargolarıyla yolu kesilen Huawei, akıllı telefon sektöründe hasret kaldığı başarısını akıllı saat pazarında fazlasıyla yaşıyor.

Akıllı telefonlara nazaran Android’in eksikliğinin çok daha az hissedildiği akıllı saat pazarında günden güne daha etkili bir isim haline gelmeye başlayan Huawei, bu başarısını yenilikçi ürünlerine borçlu. Sektörün tartışmasız lideri tabi ki Apple Watch modelleri ancak ikinci sıra için hala Samsung ile mücadele halinde olan Huawei, yakın zamanda tanıtacağı Watch Buds modeli ile bir anda bu amacına erişebilir.

Huawei Watch Buds’ın görüntüleri akıllı saat meraklılarını heyecanlandırdı - Resim : 1

Huawei Watch Buds’ın görüntüleri akıllı saat meraklılarını heyecanlandırdı

Aslında Huawei Watch Buds modeli normal şartlar altında dün gerçekleşecek bir etkinlikle resmen tanıtılacaktı ancak Çinli şirket son dakikada bu etkinliğin ileri bir tarihe alındığını duyurdu ve yeni tarih hakkında da bir bilgi vermedi. Bununla birlikte bir Twitter kullanıcısının yukarıda paylaştığımız görselleri yayınlaması sayesinde, Huawei Watch Buds’ı ilk defa kanlı canlı görmüş olduk.

Bilindiği üzere bu akıllı saat, kablosuz kulaklıkları da bünyesinde taşıyabiliyor ve bu haliyle en büyük sorunlardan biri olarak görülen kulaklık kutusu taşıma zorunluluğunu da ortadan kaldırıyor. Kanlı canlı hali ortaya çıkana kadar bu tasarımın konsept olarak kalacağını düşünen milyonlarca teknoloji meraklısı bu görsellerden sonra bir hayli heyecanlanırken, bakalım Huawei Watch Buds’ın tanıtılacağı o güne kadar daha cihaz hakkında ne gibi bilgiler öğreneceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.