Akıllı Saat

Huawei’in merakla beklenen yeni akıllı saat modeli bir kez daha kendini gösterdi

Akıllı saat pazarının en başarılı isimlerinden biri olan Huawei, yeni modeli üzerinde çalışmaya devam ediyor.

Huawei’in merakla beklenen yeni akıllı saat modeli bir kez daha kendini gösterdi

Huawei, Mart ayının 23'ünde Huawei P60 serisini, Enjoy 60 akıllı telefonu ve Huawei FreeBuds 5'i tanıtacağı bir lansman etkinliği düzenleyecek. Ayrıca Huawei’in Watch 4 ve Watch 4 Pro adlı bir çift akıllı saat geliştirdiği biliniyor, ancak henüz bu saatlerin lansmanda yer alıp almayacağı belli değil.

Bu arada, Huawei Watch 4 Pro Bluetooth SIG'de göründü ve bu durum Huawei Watch 4 Pro hakkında bazı bilgileri ortaya çıkardı. Liste, MDS-AL00 model numaralı yaklaşan akıllı saatin Huawei Watch 4 Pro olduğunu doğruluyor. Ayrıca, akıllı saatin bağlantısı için Bluetooth 5.2 kullanacağı da ortaya çıktı. Liste başka ayrıntılar açıklamıyor, ancak önceki WIFI Alliance ve 3C sertifikasyonları bazı özellikleri ortaya çıkardı.

Huawei’in merakla beklenen yeni akıllı saat modeli bir kez daha kendini gösterdi

Önceki raporlara göre Watch 4 Pro, MDS-Al10 ve MDS-AL00 model numaralarıyla piyasaya sürülecek. Bu cihazlar LTE 4G bağlantısı ve 2.4 GHz WIFI'ye sahip olacak. Akıllı saatteki pil 5W şarj edilebilir bu da şarj sürelerinin kısalacağı manasına geliyor. Ayrıca, saatte uydu bağlantısı ve kadranın etrafında dönen ayırt edici bir Zirkon malzemenin takviyesi olduğuna dair spekülasyonlar da var.

Zirkon malzemesini daha önce duymadıysanız, bu malzeme çeliğe göre dört kat daha dayanıklı ve yaşlanmaya karşı dirençlidir, bu da saatin estetik görünümünün uzun süre korunacağı anlamına gelir. Huawei'nin Watch 4 Pro'nun yüksek kaliteli sürümünde bu malzemeyi kullanacağı tahmin ediliyor ve tabi bu da fiyatını oldukça artıracak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.