Akıllı Saat

Kendisi çıkmadan çakması çıktı! İşte çakma Apple Watch 7

Merakla beklenen Apple Watch 7 henüz çıkmadı ancak saatin kendisi çıkmadan piyasada çakmaları dolaşmaya başladı bile!

Kendisi çıkmadan çakması çıktı! İşte çakma Apple Watch 7

Giyilebilir teknoloji sektörüne olan yatırımlar gün geçtikçe daha da artıyor. Özellikle akıllı saat alanında lider konumda yer alan Apple’ın ürünlerine olan talep de bir hayli fazla. Apple Watch serisi akıllı saatler, hem oldukça şık hem de fazlasıyla iyi denebilecek donanımsal özelliklere sahip. Kimi zaman hayat kurtaran kimi zaman ise kolda oldukça şık duran bir akıllı saat olan Apple Watch serisinin son modeli ise yakın zamanda tüketiciler ile buluşacak.

Kendisi çıkmadan çakması çıktı! İşte çakma Apple Watch 7

Ancak Apple Watch 7 henüz çıkışını gerçekleştirmeden piyasada çakma olarak nitelendirilen ürünler dolaşmaya başladı bile. Ana vatanı tabii ki de Çin olan bu cihazlar, 60 dolardan satışa sunulmaya başlandı. Twitter üzerinden yayınlanan fotoğraflar ile açığa çıkan bu durum sonrasında saatlere olan talep daha da artabilir. Çünkü bildiğiniz üzere modelin gerçeğine o kadar para vermek istemeyenler, çareyi sahte ürün satın almakta buluyor.

Apple Watch 7 ile önümüzdeki ay tanışma imkanı bulacağız. 41 ve 45 mm seçenekleri ile gelecek olan akıllı saatin böylece boyutları büyümüş olacak. Apple’dan yuvarlak tasarım bekleyenler ise bu sene de hüsrana uğradı. Bu tarz bir yeniliğe bu sene de gitmeyen ABD merkezli şirketin yakın zamanda yuvarlak tasarıma geçme gibi bir niyeti de bulunmuyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.