Akıllı Saat

Çirkin oyunun güzel akıllı saati tanıtıldı!

OnePlus'ın elinde sponsorluk anlaşması patlamış gibi görünüyor. Yerden yere vurulan Cyberpunk 2077 için bugün OnePlus Watch Cyberpunk 2077 Limited Edition duyuruldu.

Çirkin oyunun güzel akıllı saati tanıtıldı!

CDPR'ın tarihin en kötü oyunlarından birine imza atacağı hiç tahmin edilmezdi. Ama pazarlama harikası Cyberpunk 2077, paralı incelemelerine rağmen çıkışında çakılmıştı. PS4 ve Xbox One'da oynanamayacak kadar kötü olan oyun, bu süreçte Sony tarafından mağazadan atılmıştı. Yapay zekanın olmadığı, grafikleri 5 yıl öncenin grafikleri olan, konusu da vasat olan Cyberpunk 2077 için yapılan anlaşma OnePlus'ın elinde patlamış gibi görünüyor. Bugün unutulup gidilen oyunun OnePlus Watch Cyberpunk 2077 Limited Edition sürümü duyuruldu.

Cyberpunk 2077 için saat geldi!

OnePlus daha önce Cyberpunk 2077 için bir de telefon üretmişti. Ancak artık oyun unutuldu gitti. Seveni ve kendisine özel kitlesi bile yok artık. Muhtemelen iki firma arasında bir anlaşma vardı ve bu yüzden sınırlı sayıda OnePlus Watch Cyberpunk 2077 Limited Edition üretildi.

Akıllı saatin tasarımı tahmin edebileceğiniz gibi oyunun renklerinden oluşuyor. Oldukça şık görünen saatte Cyberpunk 2077 evrenine ait tema yer alıyor. Bu sayede gelecekten gelen bir saat kullanıyormuş gibi hissediyorsunuz. Ana OnePlus Watch ile aynı özelliklere sahip olan bu akıllı saatin normal ve kobalt alaşımlı sürümü bulunuyor. Normal sürüm 155 dolar ve kobalt sürüm ise 249 dolardan satışa sunulacak.  

Sınırlı sayıda üretilecek olan bu modellerin Türkiye'ye gelmeyeceğini belirtelim. Unutulup gidilen oyunun akıllı saatini üretmek ve satmak OnePlus'a maalesef ki artı değer kazandırmayacak gibi görünüyor. Siz de artık Cyberpunk 2077 temalı ürünler görmekten sıkılmadınız mı?

Yorumlar
huseyin
Bakıyorumda sizde oyunu gömmek için para almıssınız. Anlattıgınız kadar kötü bir oyun değil bugların fazla oldugu dogru ancak grafik ve konusuna laf etmek saçmalık
Cevapla
Tekno manyak
Reklamın iyisi kötüsü yoktur kötü bir oyunda olsa o kadar kötü reklamlarla büyük kitlelere adını duyurdu sonuçta ve yapılan temalı ürünler masrafsız tanıtıldı güzel bir taktik. Kazançları muazzam okur
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.