Oppo Watch 3 için geri sayım başladı! Şimdi Apple düşünsün

Çinli teknoloji devi Oppo, yeni akıllı saat modeli Oppo Watch 3’ün tanıtım tarihini resmen duyurdu.

Oppo Watch 3 için geri sayım başladı! Şimdi Apple düşünsün

Teknoloji dünyasının son dönemlerdeki en dikkat çeken markalarından biri olan Oppo, bu kez de yeni akıllı saat modeliyle gündemi meşgul ediyor. Ana markasını Realme, Vivo, OnePlus, iQOO gibi alt markalarla destekleyen teknoloji devi, kısa sayılabilecek bir süre içerisinde hem akıllı telefon hem de akıllı saat pazarlarında oldukça önemli paylara ulaştı.

Çinli şirketin amacıysa tüm sektörlerde pazar payını düzenli bir şekilde arttırmak. İşte Oppo’nun akıllı saat pazarında bu planı uygulayabilmek için sahaya süreceği yeni askeri Oppo Watch 3’ün tanıtım tarihi resmen duyuruldu.

Oppo Watch 3 için geri sayım başladı! Şimdi Apple düşünsün

Geçtiğimiz günlerde dillendirilen 10 Ağustos tarihi hakkında herhangi bir açıklama yapmamasıyla dikkat çeken Oppo, bugün iddia edilen tarihin doğru olduğunu ve yeni akıllı saat modelinin 10 Ağustos’ta tanıtılacağını resmen duyurdu. Ancak şirket bu duyurusunu yalnızca kavisli ekran bir Oppo Watch 3 ile süsledi. Yani şirket bu paylaşımıyla üstü kapalı bir şekilde “Benden 10 Ağustos’a kadar herhangi bir bilgi beklemeyin” demiş oldu. Tabi duyum hesaplarının bu mesajı çok ciddiye alacağını düşünmüyoruz.

Bugüne kadar sızdırılan bilgilerden yola çıkarsak, Oppo Watch 3’ün en az 3 farklı versiyonla satışa sunulacağını söyleyebiliriz. Yine bu modellerin en az birinin Snapdragon W5 Gen 1 yonga setiyle geleceğini de biliyoruz. Diğer detaylar içinse beklemeye devam etmekte fayda var. Eğer duyum hesaplarından yeni bir bilgi gelmezse, zaten 5 gün sonra Oppo tüm özellikleri sıralı şekilde paylaşacaktır.