Realme Watch 3, bu özellikleriyle çok can yakabilir

Akıllı saat dünyası yakın zamanda yeni bir modele daha ev sahipliği yapacak. Realme Watch 3’ün sızdırılan özellikleri, akıllı saat dünyasında yeni bir rekabetin habercisi olabilir.

Realme Watch 3, bu özellikleriyle çok can yakabilir

Realme, şu ana kadar önceliği akıllı telefon sektörüne vermiş bir isim. Her ne kadar zaman zaman akıllı televizyondan akıllı saate kadar pek çok kategoride numunelik ürünler çıkarmış olsa da, Çinli şirket için bu yıla kadar ilk hedef hep akıllı telefonlar olmuştu. Bununla birlikte Oppo’nun alt markalarından biri olan Realme artık hedeflediği pazar payına ulaşmış olacak ki, diğer sektörlerdeki yatırımlarını da arttırmaya karar vermiş.

Hatırlayacağınız üzere yakın zamanda şirket, tablet sektörüne giriş yapmış ve bu pazara oldukça rekabetçi bir model kazandırmıştı. Bugünse markanın akıllı saat serisinde de benzer bir hamle yaptığını görüyoruz.

Realme Watch 3, bu özellikleriyle çok can yakabilir

Realme’ye yakın kaynaklardan sızdırılan bilgilere göre, şirket şu sıralar kavisli, dikdörtgen ekran bir akıllı saat üzerinde çalışıyor. Sektörü yakından takip edenlerin çok iyi bildikleri üzere, akıllı saat dünyasında kavisli ekran demek amiral gemisi seviyesinde bir cihaz demektir.

İşte bu nedenle Realme’nin yeni akıllı saat modeli Realme Watch 3, daha çıkmadan tüm gözleri üzerine toplamayı başardı. Yeni akıllı saatin selefine göre en az %10 oranında daha büyük bir ekrana ve yine en az %10 oranında daha büyük bir bataryaya sahip olacağı da gelen bilgiler arasında.

İşin güzel yanı, artık Realme Watch 3’ün özelliklerini öğrenebilmek için duyum kanallarının bilgilendirmesini beklememize gerek kalmayacak çünkü Çinli şirket yeni akıllı saat modelini 18 Temmuz’da resmen tanıtacak.