Akıllı Saat

Redmi'den Apple Watch benzeri akıllı saat geliyor!

Çinli teknoloji devi Redmi tarafından geliştirilen ve bugüne kadar hakkında pek fikir sahibi olamadığımız yeni akıllı saati bu defa görsel sızıntılarıyla dikkat çekti.

Redmi'den Apple Watch benzeri akıllı saat geliyor!

Geçen yıl Aralık ayında Redmi, Çin pazarında diğer yarım düzine cihazla birlikte Watch 3'ü tanıttı. Ancak, giyilebilir cihazın küresel lansmanı hakkında henüz bir haber yokken, Xiaomi alt markasından yeni bir akıllı saat Güney Kore'nin NRRA sertifikasyon web sitesinde keşfedildi. Listeleme, saatin tasarımına iyi bir bakış sağlıyor ve ayrıca birkaç özelliğe ilişkin ipucu veriyor.

Duyum kanalları tarafından keşfedilen bu gizemli Redmi saati, M2247W1 model numarasıyla Güney Kore Milli Radyo Araştırma Ajansı (NRRA) web sitesinde ortaya çıktı. Aynı saat geçen ay EEC'de görülmüştü. Listeleme, dikdörtgen bir kadran ve silikon kayışlarla donatılmış giyilebilir cihazı gösteriyor. Bluetooth v5 desteği ile birlikte 2,87V Polimer Li-ion dahili pil olduğu görünüyor.

Redmi'den Apple Watch benzeri akıllı saat geliyor! - Resim : 1

Redmi'den Apple Watch benzeri akıllı saat geliyor!

Ajans tarafından paylaşılan görüntüler, bilinmeyen Redmi saatinin dikdörtgen kadranının çıkarılabilir olduğunu gösteriyor, yani kayışlardan ayrılabilir. Şirket, görünümü değiştirmek için size birden fazla kayış bile sağlayabilir. Kadranın yanında tek bir düğme var gibi görünüyor. Altta, bir kalp atış hızı sensörü ve şarj noktası var. Giyilebilir cihazda bir mikrofon olmadığı için Bluetooth arama özelliğiyle gelmeyeceği anlaşılıyor.

Giyilebilir cihazın resmi adı hakkında emin değiliz, ancak Redmi Watch 3 olmadığını kesinlikle söyleyebiliriz. Bilinmeyen akıllı saat bütçe bir seçenek olarak piyasaya sürülebilir ve fiyatı 50 doların altında olabilir. Şimdilik, saat hakkındaki diğer ayrıntılar oldukça kısıtlı ancak yakın gelecekte bu durumun değişeceğini söyleyebiliriz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.