Samsung Galaxy Fit 3 daha geniş bir ekranla gelecek

Güney Koreli teknoloji devi Samsung'un merakla beklenen yeni akıllı bilekliği Galaxy Fit 3, bir kez daha karşımızda.

Samsung Galaxy Fit 3 daha geniş bir ekranla gelecek

Samsung'un yakında piyasaya sürülecek olan yeni akıllı bilekliği Galaxy Fit 3'ün görselleri, cihazın ilk kez görüntülenmesini sağlayarak büyük bir merak uyandırdı. Akıllı bileklik şimdi de BIS sertifikasyon web sitesinde göründü.

Galaxy Fit 3 akıllı bileklik, “SM-R390” model numarası ile Hindistan Standartlar Bürosu'nda TheTechoutlook tarafından tespit edildi. Sertifikasyon, cihazın özellikleri hakkında herhangi bir detay vermiyor olsa da, akıllı bilekliğin Hindistan'da gelecekte piyasaya sürülebileceğini gösteriyor.

Samsung Galaxy Fit 3 daha geniş bir ekranla gelecek

Galaxy Fit 3 hakkında şu anda kesin bir özellik bilgisi olmasa da, akıllı bileklik hakkında bazı detayları biliyoruz. Tasarım olarak selefine göre daha büyük bir ekran kapsülüne sahip olduğu görülüyor ve şık bir metalik tasarım estetik bir görünüm sunuyor. Dikkat çekici bir diğer nokta ise, bileklikte yer alan değiştirilemez kayışlar, farklı ama akıcı bir yapı sunuyor. Cihaz, sağ kenarında belirli bir fonksiyonu henüz belirtilmemiş bir düğmeye sahip.

Sızan görseller, açık pembe bir kayışla birlikte gelen gül altını renginde bir varyantı öneriyor, bu da lansmanda birden fazla renk seçeneğinin sunulabileceğine işaret ediyor. Önceki rtOS tabanlı sistemden Android OS'ye geçiş yapılacağına dair spekülasyonlar var, bu da Galaxy Fit 3 için daha fazla özellik kilidini açabilir. Sağlık takibi açısından, cihazın arkasında optik kalp atış hızı izleme sensörü bulunuyor ve şarj için Pogo pinleri kullanıyor. Akıllı bileklik ayrıca birkaç ay önce FCC belgelerinde de görüldü, bu da Samsung'un yakında küresel bir lansman yapmaya hazırlandığını gösteriyor.