Samsung Galaxy Watch 5 ve Watch 5 Pro’nun fiyatları sızdırıldı

Akıllı saat meraklılarının büyük bir heyecanla bekledikleri yeni Samsung marka akıllı saatlerin fiyatları tanıtıma kısa bir süre kala sızdırıldı.

Samsung Galaxy Watch 5 ve Watch 5 Pro’nun fiyatları sızdırıldı

Teknoloji dünyasının gözü kulağı Samsung’un 10 Ağustos’ta düzenleyeceği Galaxy Unpacked etkinliğinde. Şu ana kadar elde ettiğimiz bilgilere göre Güney Koreli teknoloji devi bu etkinlikte, Galaxy Z Flip 4, Galaxy Fold 4, Galaxy Watch 5, Galaxy Watch 5 Pro ve Galaxy Air Buds 3 modellerini tanıtacak.

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan sızıntılarla, katlanabilir akıllı telefonlar ile kablosuz kulaklığın fiyatları sızdırılmıştı. İşte bugün paylaşılan akıllı saat fiyatlarıyla birlikte bilinen tüm cihazlar resmi tanıtımdan önce fiyatlarını göstermiş oldu.

Samsung Galaxy Watch 5 ve Watch 5 Pro’nun fiyatları sızdırıldı

Avrupalı güvenilir bir e-ticaret platformu tarafından internet sitesinde listelenen Galaxy Watch 5 ve Galaxy Watch 5 Pro modelleri, akıllı saat tutkunlarının fiyat meraklarını da gidermiş oldu. Buna göre, Samsung Galaxy Watch 5’in 40mm BT modeli 259,98 euro’ya, 44mm BT modeli ise 286,90 euro’ya listelendi.

Galaxy Watch 5 Pro modeli ise standart modele göre oldukça yüksek bir fiyattan satışa sunuldu. Buna göre Galaxy Watch 5 Pro modelini satın alacak kullanıcıların 430,89 euro ödemeleri gerekecek.

Akıllı telefon modellerini geçtiğimiz yılki muadillerine göre istisnasız zamlı fiyatlarla satışa sunacak olan Güney Koreli teknoloji devi, Galaxy Watch 5’in standart modelini geçtiğimiz yıla göre biraz daha uygun fiyatla satışa sunacak ki bu da akıllı saat kullanıcılarının fazlasıyla işine gelecektir.